BinGezi/Murat Önder | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BinGezi/Murat Önder

yolda karşılaşmak istemem

361_trafikcanavari.jpg

Aga trafik de olan ortalamaya göre çok sabırlıyım, kendimi genelde tutarım ama karşı taraf böyle bir de yüzsüzce bir şeyler zırvalayına film kopuyor.
rengomuz adamı altına alıyormuş alimallah
Arabanın arkasından birden fırladı hırbo biraz acemi bir motorcuya falan denk gelse herifi asfaltla bütünleştirirdi. Birde bir şeyler geveliyor anlamadım bile Taksim ve Beyoğlu iyice bozuldu her türlü uyruktan abuk sabuğu var reis.
Üstat videoları niye kesmiyorsun?
Hangi mesafe aşağı yukarı ne kadar süre de gidilebiliyor toplu taşımamı yoksa 2 teker mi insanlar analizini yapsın. Kesenler arada tam video da koysa güzel olur tam bakıyorsun adamm bir yerde gidiyor sonra küt kesildi. Bir çocuk daha var bana benzer Anadolu Yakasında çekiyor oda kesmeden ekliyor. Bir ara bakayım onunda linkini atarım.
31:10
tuhaf sesler
39:55 solda hafif dönüş ve kestirme varken sağdan hala dik yokuşu çıkıyorum hiç kesilmeden farkındaysan, ayak tenisi ve pastalı idmanları savunanlara selam olsun.

Üstad yeni videoları bekleriz.

Aklıma estikçe gelir. Bu son video da aklıma esti o gün.

Hangi mesafe aşağı yukarı ne kadar süre de gidilebiliyor toplu taşımamı yoksa 2 teker mi insanlar analizini yapsın. Kesenler arada tam video da koysa güzel olur tam bakıyorsun adamm bir yerde gidiyor sonra küt kesildi. Bir çocuk daha var bana benzer Anadolu Yakasında çekiyor oda kesmeden ekliyor. Bir ara bakayım onunda linkini atarım.
Mantıklı ve faydalı bir şeymiş. Ben o gözle bakmadığım için sıkıcı gelmiştir. Güzelmiş. Başarılar.

Üst Alt