Tier 1 - Berkan Kutlu Dönüyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Berkan Kutlu Dönüyor!

Euru 2024 için tutuştu tabi

Bizi yüzüstü bırakıp gitti kadro çorba oldu şimdi rövanş zamanı lisans çıkarılmamalı dursun kenarda

O kaçar gibi gitmesini,erasmus triplerini,havalimanında paylaştığı fotoyu,ayrılırken herkese teşekkür edip okan hocayı pas geçmesini unutmayacağım

Kış transfer döneminde iyi bir orta saha bulmak için ne yeterince paramız var ne de yeterince süremiz var.

Mecburen saçma sapan veya soru işareti olan birini almak yerine tanıdığımız ve aidiyet duygusu yüksek olan öz ve has GS futbolcumuzun geri dönmesi en iyi opsiyonlardan biri bence.

Umarım şımarık transfer manyağı taraftarımız yine saçma sapan linç girişimlerinde bulunmaz.

Genoa’nın kullanamadığı adamı Türkiye şampiyonu Galatasaray mı kullanacak? Kadro şişkinliği ve gençlerin önünü tıkamaya yönelik boş bir hamle. Fazlası değil. Birde Toreirra-Berkan orta sahası kurup şampiyonluk hayali kuranlar var.

Takımdan hiç ayrılmamış olsa Berkan’ın kadroda olması beni rahatsız etmezdi. Ama gönderdiğin yetersiz bir oyuncuyu geri almak saçmalık.

Gençler kendini kurtarmaya bakacak artık. Bu zihniyetle bir yere gelemezler.

Hala malca sallayanlar var twitterda. CL de oynacakken orda havlu tuttu yazmış biri. Adamı cl liste eklemedik haberi bile yok. Bizim taraftar şampiyonlukta böyle olmazdı niye orası burası oynamaya başladı anlamadım. Gelen iyi isimler ayarı bozdu heralde.

Gelmesinde sakınca yok.Zaten bizim oyuncumuzdu.Geneoda bile forma şansi bulamadiğini belirtelim.Buna göre yorum yapalım.
Transfer planlamasında değişiklik olmamalı.
İki orta saha 1 sol bek alınmalı.

Ama Berkan geldi diye bir sol bek artı eldekilerden farklı olmayan her hangi bir mevkiye 1,2 tane alternatif oyuncu alınıp transfer dönemini kapatirlarsa hiç şaşırmam..

Genoa’nın kullanamadığı adamı Türkiye şampiyonu Galatasaray mı kullanacak? Kadro şişkinliği ve gençlerin önünü tıkamaya yönelik boş bir hamle. Fazlası değil. Birde Toreirra-Berkan orta sahası kurup şampiyonluk hayali kuranlar var.

Takımdan hiç ayrılmamış olsa Berkan’ın kadroda olması beni rahatsız etmezdi. Ama gönderdiğin yetersiz bir oyuncuyu geri almak saçmalık.

Gençler kendini kurtarmaya bakacak artık. Bu zihniyetle bir yere gelemezler.
Berkan gönderilmek istenmedi ki kendisi ayrılmak istedi. Okan Buruk'un açıklaması dahi var bu konuda.

Şu foruma dislike tarzı bir işlem gelmeli. Gerekirse sadece belli başlı kişiler kullanabilsin. Belli bir oranda olumsuz yanıt alan kişi o konudan belli süre şutlansın. Ağzı olan saçma sapan eleştiriler yapıyor başkası cevap verince gidip ceza alıyor.

Berkan gönderilmek istenmedi ki kendisi ayrılmak istedi. Okan Buruk'un açıklaması dahi var bu konuda.
Ne fark eder? 11 için yetersiz bir oyuncu olduğu, gençlerin önünü kapattığı gerçeğini değiştirmez. Bunun için Berkan’ı da suçlamıyorum. Dombele ve Demirbay’a çok masraf ettiler. Ne gerek vardı? Berkan’ı tutsaydınız o zaman.

Ne fark eder? 11 için yetersiz bir oyuncu olduğu, gençlerin önünü kapattığı gerçeğini değiştirmez. Bunun için Berkan’ı da suçlamıyorum. Dombele ve Demirbay’a çok masraf ettiler. Ne gerek vardı? Berkan’ı tutsaydınız o zaman.
11 için yetersiz olan oyuncu nasıl geçen sene iki Fener derbisinde en iyi oynayan oyuncuların başında gelebiliyor.

Üst Alt