Tier 1 - Berkan Kutlu Dönüyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Berkan Kutlu Dönüyor!

ya birader cevap vermeyeyim diyorum da amacın nedir senin? berkan kutlu gerektiğinde yedek bekleyecek gerektiğinde oynayacak kadro derinliği açısından maliyetsiz yaşı da fazla olmayan iyi bir profil. kaldıki karakteri zaten herkesçe malum. nedir yani berkana bu öfke ?
Amacım Berkan’ı biçmek falan değil. Kadro planlamasını eleştiriyorum müsade edersen.

Adam yetersiz görmüş ve gayet seviyeli bir yorum yapmış beğenmek zorunda mı

onun cahilliği takımıma zarar veriyorsa evet karşı çıkarım.

sezon başı bazı gazeticilerin (levent tüzemen misal) gazına gelip berkanı yunusu tukaka yapmak ne kazandırdı bize? kaç maçta berkan pekala oynayabilirdi bu sezon. berkan kadro planlaması içerisinde olan bir oyuncuydu ve gayette isabetli bir fikirdir.

onun cahilliği takımıma zarar veriyorsa evet karşı çıkarım.

sezon başı bazı gazeticilerin (levent tüzemen misal) gazına gelip berkanı yunusu tukaka yapmak ne kazandırdı bize? kaç maçta berkan pekala oynayabilirdi bu sezon. berkan kadro planlaması içerisinde olan bir oyuncuydu ve gayette isabetli bir fikirdir.
Instagramda kötü yorum yapan milyonları engellemenin bir yolu yok maalesef kontrolümüzde olan şeyler değil keza levent tüzemen laf etti diye oyuncularımız gidecekse de işimiz var bu durum berkanın mentali hakkında bize yeterince ipucu veriyor aslında

Instagramda kötü yorum yapan milyonları engellemenin bir yolu yok maalesef kontrolümüzde olan şeyler değil keza levent tüzemen laf etti diye oyuncularımız gidecekse de işimiz var bu durum berkanın mentali hakkında bize yeterince ipucu veriyor aslında
Ölçülü olunmasinda fayda var. Ben Berkan hayranı değilim zaten ama bu adama bu kadar takacak ne yaşandı anlam veremiyorum.

Galatasaray da her zaman en iyi oyuncular oynamaz karakterli oyuncular oynar genelde bütün hale geldiklerinde etkili olurlar. Berkan da doğru kullanıldığında etkili oluyor. Bu kadar yüklenmeye gerek yok adama. Toreria yi örnek alarak kendisini geliştirmeye müsait bir oyuncu ayrıca.

adeta yeni transfer gibi. muthis idareli oynuyo. genoa da antreman yemesi maca az cikmasi da fizigini korumus mac ustune mac oynamasina ragmen siritmiyo.

Üst Alt