Bayern Münih, Harry Kane İçin Tottenham'la Anlaştı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bayern Münih, Harry Kane İçin Tottenham'la Anlaştı

Dünyanın en elit santraforların biri ne kadar olacaktı yav :D

Giderim Goncalo Ramos alirdim, 65m. Yanlisim yoksa 1 yil kira + opsiyon ile aldi PSG zorunlu bile degilmis.

22 yasinda büyük potansiyel.

Bayern taraftari zaten Ramosu niye almadik diye cildiriyor.

Bayern taraftari:

„Kullanıcıya katılıyorum: Münih'teki yönetimden beklediğim transfer bu olurdu. Önemli ölçüde daha genç, büyük potansiyel ve ST pozisyonunu 10 yıldan fazla tutabilir.. ama Kane'e odaklandılar.“

Bu sekil cok yorumlar var.

Giderim Goncalo Ramos alirdim, 65m. Yanlisim yoksa 1 yil kira + opsiyon ile aldi PSG zorunlu bile degilmis.

22 yasinda büyük potansiyel.

Bayern taraftari zaten Ramosu niye almadik diye cildiriyor.

Bayern taraftari:

„Kullanıcıya katılıyorum: Münih'teki yönetimden beklediğim transfer bu olurdu. Önemli ölçüde daha genç, büyük potansiyel ve ST pozisyonunu 10 yıldan fazla tutabilir.. ama Kane'e odaklandılar.“

Bu sekil cok yorumlar var.
Bayern çoğu vakit hazır adam alan biri olmuştur zaten potansiyelli ramosu bu nedenle almamaları normal.

2006'dan beri takip ederim Bayern'i. İlk defa ciddi harcamayla top class topçu transferi yaptılar. CL istiyorlarsa kaleci ve ortasahaya da adam lazım. Goretzka iyi durumda değil. Neuer döner mi dönmez mi belli değil, tek kaleci Ulreich. Twitterda gördüğüm kadarıyla taraftarları Bono'yu istiyor. CL için sadece Kane yetmez, ligi Kane olmadan da alırlar zaten.

Üst Alt