Bay Tahmin - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bay Tahmin

Cevap: ''Sneijder iyi futbolcu değil''

diyoruz forumdakilere icip icip gelip yazmayin diye ama bunlar TV ye bile icip icip cikarsa forumdakilere artik bir sey demek ayip olur bundan sonra herhalde.

Cevap: Bay Tahmin l Cumartesi | 01.00 | TV8

Bu seneye bak diyor Engin. Ama Kaka büyük futbolcu diyor. Kaka bu sene ne yaptı? Bir insan dediği doğru olsun diye bu kadar mı saçmalar :D

Abi Sneijder'i kötü göstermek için Kaka'nın bonservisini söylüyor. Neyse, kapıyorum :D

Futbol konuşmadıkları sürece daha eğlenceli oluyor bu program. Futbol konuşurken baya saçmalıyorlar.

Ya baska yerde de yazdim. burda millete laf atanlar var icip icip gelip burda Forumda yorum yaziyorlar diye. Ama bunlar icip icip Tv ye cikiyorsa vallahi beyler Pardon derim yani. Burdakilerine laf etmek ayip olur biraz galiba bu saaten sonra :cool:

Bu programı futbol/spor programı değil de eğlence programı olarak izlerseniz çok keyif alırsınız. Cidden hem program hem de bu ikilinin uyumu tam fenomen. Eminim aslında Sneijder'in kötü olduğunu düşünmüyor Fikret Engin. Hatta amaçları çoğunlukla komik olmak, saçmalamak olduğuna göre aslında biliyor çok iyi oyuncu olduğunu da diyebiliriz. Böyle de düz mantık bir insanım heralde ben de. :D

bir ara murat hoca sağlıklı bitki karışımları veriyordu takipçisiydik artık o işleri bıraktı sanırım

Dün ilk defa tesadüf ettim bu programa. İlk izlenimim antudaki trollerin görsel performansı bu programda yapılıyor şeklindeydi. Bir süre sonra kameramanlardan görüş alıp kendilerine dayanak göstermeleri filan görünce kapadım. İlerleyen dönemlerde eğlence programı tadında videolarını bulup izlemeyi düşünüyorum..Diğer spor programlarındaki aynı isimlerin benzer trollükleri sıkıcı gelmeye başlamıştı bunları kendi adıma keşfetmem iyi oldu.

Üst Alt