Assassin's Creed Mirage (12 Ekim 2023) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Assassin's Creed Mirage (12 Ekim 2023)

150 milyon saat oyunlara vakit ayıramayacak benim için çok keyifli bir oyun olmuş. Sonlarına yaklaştım, keyifle oynuyorum. Daha gizlilik odaklı, minimal ve eski kafa AC oyunlarını seviyorsanız tatmin edecektir. Eksikleri elbet var, zaten tam oyun fiyatına da çıkmadı, Valhalla için DLC olarak geliştirilirken biraz daha genişletip ayrı bir oyun olarak sunuldu. Son üçlemeden farklı yapıda bir oyun olduğunu unutmamak gerek

25 saatin sonunda kontratlar hariç oyunu bitirdim. Keyifliydi, klasik AC severleri tatmin edecek bir oynanışı var, yapay zeka çok kötü ama zaten oyun gizli gitmenizi istediği için çok da göze batmıyorlar. Atmosferi, dönemi yansıtışı her zaman olduğu gibi üst düzey olmuş. Çok yormayan, aşırı vakit ayırmanızı istemeyen güzel bir yan oyundu.

25 saatin sonunda kontratlar hariç oyunu bitirdim. Keyifliydi, klasik AC severleri tatmin edecek bir oynanışı var, yapay zeka çok kötü ama zaten oyun gizli gitmenizi istediği için çok da göze batmıyorlar. Atmosferi, dönemi yansıtışı her zaman olduğu gibi üst düzey olmuş. Çok yormayan, aşırı vakit ayırmanızı istemeyen güzel bir yan oyundu.
Asıl oyun ne

Mirage, Valhalla'ya DLC olarak geliştirilirken biraz daha büyütüp ayrı oyun olarak çıkartılmış spin-off bir oyun. Bu oyunda oynadığımız karakter ile Valhalla'da tanışmıştık. Zaten tam oyun fiyatıyla da çıkmadı.

Oyunu oynamadım. En son AC Origins'i oynayıp beğenmiştim. AC oyunlarını severdim hala da severim ama Red Dead Redemption 2'yi oynadıktan sonra bir daha nasıl AC oyunu oynarım bilmiyorum.
RDR2 bambaşka bir seviye, yaşayan bir dünyası var RDR oynadıktan sonra kolay kolay oyun beğenemez olmuştum ben de.

Bu oyun Origins, Odyssey ve Valhalla'ya göre çok daha küçük, minimal bir oyun. AC seviyorsanız şans verin derim. Ivır zıvırla uğraşmadan oynarsanız 15 saat civarında bitiyor. Origins öncesi eski AC oyunlarının yapısında bir oyun Mirage

Assassin’s Creed 2’den sonraki birkaç oyun sarmayınca ilgim kaybolmuştu. Ben hikayeyi oynamak dışında online oyunlarını da seviyorum. Yeni oyunlarda multiplayer özellikleri var mı? Varsa son birkaç oyundan hangisinin multiplayer oyunları aktif durumda?

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Üst Alt