GSC Scout - #Artem Dovbyk - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout #Artem Dovbyk

Bugünkü oynanan Maç'ta Dk 66'da yedekten oyuna girip Ermenistan'a karşı Maç'ın Oyuncu'su seçildi.Son oynadığı 3 Maç'ta 1 tanesi Lig Maç'ı 1 tanesi Uefa Avrupa Konferans Ligi Maç'ı 1 tanesi de Milli Takım Maç'ı olmak üzere bu 3 Maç'ta 5 Gol 2 Asistle oynadı Artem Dovbyk bu aralar aşırı formda..
FdbbsWLXkAMfykh

FdbbsDrXwAIGixk

Çok önceden ifade ettiğim üzere, transfer döneminde ismi geçen forvet oyuncuları arasında en çok istediğim futbolcuydu. Tercih mi edilmedi, şartlar mı uymadı bilemiyorum, kısmet olmadı maalesef...

İlle yıldız/sükseli transfer yapma mottosundan hareket edildiğinden neredeyse eminim ki bu lafın gideceği, benim de sevdiğim muhterem şahsiyet herkesin malumudur!..

Bugün yine 1 tane Gol attı.Takımı son dklarda bulduğu golle 3-2 kazanmış oldu.Başka bir maç izlediğim için sadece son 10 dksını izleyebildim maçın.Maçın tamamını ise daha sonra izlerim.Kazandıkları bu 3 puan derbi haftasında belki 6 belki 7 puan kazandırdı takımlarına..

Üst Alt