Haber - Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe: "Bizim haykırışlarımızın hepsi Galatasaray maçındaydı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe: "Bizim haykırışlarımızın hepsi Galatasaray maçındaydı"

FB lehine / GS aleyhine hata; sessizlik...Çok gündeme gelirse de 'olabilir, hakem de insan'...

FB aleyhine / GS lehine hata; FB yi yine şampiyon yapmayacaklar! 30 milyon taraftar zart zurt / FETÖcü GS zart zurt...

Ki FB aleyhine pek bir karar da yok. Penaltı, kk filan diğer takımın puanları FB yazılmış, aradan bir tane müphem pozisyon bulup ona isyan ediyorlar güya. Hiçbir şey bulamayınca, lehlerine çıkmış VAR kararı için, niye uzun sürdü, bir şey aradılar bulamadılar!..

Birkaç kartlık hareket ışında GS lehine net bir hata hatırlamıyorum ki aleyhine daha fazladır.

Antalya maçında defans oyuncusu uzaklaştırma yapmak için ayağını savuruyor ve önce davranan Tete' nin ayağına vuruyor, nasıl sarstığı da görülüyor; eğer topa isabet ettirebilmiş olsa o top Muslera' ya kadar gidecek. Orda Tete bu darbeden nasıl etkilenmesin, insaf yahu...

Buna karşılık sadece İcardi' ye yapılıp da hakemlerin atladığı 8 net pozisyonu bir çırpıda sayarım, hatırlamadıklarım da vardır...

Bu kadar iğrenç bir lig yarışı daha önce hiç olmamıştı...

30 yıldır aktif futbol izlerim bu kadar saçma bir sezon görmedim, hata olur sana ona buna bana olur da herkes bir takımı savunup diğer tek bir takımın üzerine gitmezdi. Vallahi pes. Lanet ettirdi bu sezon.

FB şampiyon olsun diye herkes ağlıyor bu ne rezilliktir anlamadım.
Bence hakem lafını ağzına alana kesicrn cezayı bitirir bu işi artık suyu çıktı her maç hakem hakem hakem yetti artık. Pozisyon yorumlayan yok taktik konuşan yok herkes hakem, her yenilgiye kulp takmak, bahane hakem.

Yıllardır derim kurucan takımını geleni geçeni yenicen hakem de engelleyemeyecek, çok şükür son 2 sezondur da böyleyiz, şimdi de eyyamla uğraşıyoruz sonra Türk futbolu neden ilerlemiyor.

Üst Alt