Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık

Cevap: Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Görüşleriniz

Arkadaşlar , Samed gitti Ulusdaki sahaya , orası yıkılmış 1 hafta önce , Ankaragücü'nün sahalarını aldı.

Akşam 7e kadar antrenman var diye

Salı günü Saat 7-8 alabildi ancak. :(

Merkezi olması gerektiğinden ve Kurtuluş istenmediğinden dolayı Ankaragücü'nün sahalarına mecbur kaldık , saati de mecburen ona uygun olacaktı.

Bu duruma göre gelebilenler ?

Fatih gelemiyorum diyor ancak ikna edebilirsek süper olur , en çok uğraşanlarımızdan biri sonuçta.

Herkese iyi eğlenceler birdahakine bu kadar emek vermiş bir insana haber verirseniz gelebilirim ...

Biz sizee uygun olsun diye 4 kere plan değiştirelim....

Neyse iyi maçlar ;)

Arkadaşlar , Samed gitti Ulusdaki sahaya , orası yıkılmış 1 hafta önce , Ankaragücü'nün sahalarını aldı.

Akşam 7e kadar antrenman var diye

Salı günü Saat 7-8 alabildi ancak. :(

Merkezi olması gerektiğinden ve Kurtuluş istenmediğinden dolayı Ankaragücü'nün sahalarına mecbur kaldık , saati de mecburen ona uygun olacaktı.

Bu duruma göre gelebilenler ?

Fatih gelemiyorum diyor ancak ikna edebilirsek süper olur , en çok uğraşanlarımızdan biri sonuçta.

bir haftadır herkesi tam yakalabılmek ıcın degısıkler yaptık Fatih'de saha ayarladı o kadar ugrastı bazı arkadaslara uymadı gunu saatı sahayı degiştirdik şimdi sizin sormadan saatlerı degıstırmenız olmamıs özelliklede Fatih e ayıp olmus çoçuk bır haftadır degişiklikler yaptı herkese uydurabılmek ıcın sımdı organızasyonun dısında kaldı ki daha bu saatlerın dıger arkadaslarada uyup uymadıgını bılmıyoruz

Bu olmadı işte :( kötü dedin samed Fatih yokken biz nasıl oynacağız :( içim sızlar

Ya arkadaşlar ben de Fatih'in olması çok isterim ancak o sıra Samed'in yanında abisi varmış ve benden acil cevap bekledi , bende Fatih'e msn'den sordum cevap gelmedi , yoksa Fatih'in verdiği emekler unutulmaz.

Fatih sana sormadık mı hocam biz ya ?

Yapma , etme :(

Ya arkadaşlar ben de Fatih'in olması çok isterim ancak o sıra Samed'in yanında abisi varmış ve benden acil cevap bekledi , bende Fatih'e msn'den sordum cevap gelmedi , yoksa Fatih'in verdiği emekler unutulmaz.

Fatih sana sormadık mı hocam biz ya ?

Yapma , etme :(

1 Kişi için org. yanmaz ...

İyi maçlar ;)

Burda elektrikler kesikti o yüzden hiç bakamadım ama neler olmuş yav. Eğer Fatih ve bazı arkadaşlar gelemiyecekse erteleyelim diyeceğim fakat saha tutulmuşsa yapacak bir şey yok. Ayrıca ücret vs. belli oldu mu? Şu aralar biraz sıkıntıdayım da.

Burda elektrikler kesikti o yüzden hiç bakamadım ama neler olmuş yav. Eğer Fatih ve bazı arkadaşlar gelemiyecekse erteleyelim diyeceğim fakat saha tutulmuşsa yapacak bir şey yok. Ayrıca ücret vs. belli oldu mu? Şu aralar biraz sıkıntıdayım da.

Samed'de benim param var halı saha için senin durumun yoksa halledrsiniz

Çokda abartmayın yahu..

Birdahaki Org'lara İnşAllah...

Pazar Günü gizli bir maç org. yapabiliriz. ^^

Gelebilenler ?

Gerçi daha salı bitmedi ama... :p

Gizli, saklı organizasyon olmasın lütfen beyler.

İşin şakası hocam , sanki gizli gizli esrar partisi org. etmiyoz ya , daha şurda halı saha edemedik. :D

Yarın maç var daha kim geliyor belli değil...

Ben yanımda 3 kişi ile geliyorum , beyler...

Arkadaşlar artık şu işi kesinleştirsek sonuçta yarın maç yapacağız. Nerde buluşacağız nasıl olacak kaç para getireceğiz kimler geliyor kesinleşsin artık yahu. Ben bir kişi daha buldum

1-Deniz Ortakçı

2-Onur Tunç

3-Burak Ortakçı

4-Berdan Akbulut

Biz dördümüz kesin geliyoruz yarın.

Arkadaşlar artık şu işi kesinleştirsek sonuçta yarın maç yapacağız. Nerde buluşacağız nasıl olacak kaç para getireceğiz kimler geliyor kesinleşsin artık yahu. Ben bir kişi daha buldum

1-Deniz Ortakçı

2-Onur Tunç

3-Burak Ortakçı

4-Berdan Akbulut

Biz dördümüz kesin geliyoruz yarın.

Bende benim yanımda 3 kişi ile geliyorum.

Üst Alt