Tier 3 - Angelo Preciado Galatasaray'ın Listesine Girdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Angelo Preciado Galatasaray'ın Listesine Girdi

1708771033518.png

Nevzat dindar: "Galatasaray Preciado'yu sağ bek listesine şimdiden yazdı. Yazın Preciado için görüşmeler sürecek.Teknik heyette dikkatle takip ediyor."​

İstemediğiniz adam sağ bek olarak bizim sol kanadı otobana çevirdi. Bi zahmet sol taraftan sırasıyla sorumlu olan Berkan Kerem Demirbay ve Kerem A için olumlu yorum yazmayın o zaman.

Yani bir söylediğiniz bir söylediğinizle uyumlu olsun.

İstemediğiniz adam sağ bek olarak bizim sol kanadı otobana çevirdi. Bi zahmet sol taraftan sırasıyla sorumlu olan Berkan Kerem Demirbay ve Kerem A için olumlu yorum yazmayın o zaman.

Yani bir söylediğiniz bir söylediğinizle uyumlu olsun.
Sizin mantığınıza göre geçen sene sol kanadı otobana çeviren Ümraniyeli geraldo'yu transfer etmemiz lazım o zaman. Sonuçta tek maçta otobana cevirdi kendi kanadını.

Sizin mantığınıza göre geçen sene sol kanadı otobana çeviren Ümraniyeli geraldo'yu transfer etmemiz lazım o zaman. Sonuçta tek maçta otobana cevirdi kendi kanadını.

Doğru söyledin.

Şimdi biz Prag ile 2 maç yaptık 2’sinde de bu adam bizim sol kanadı felç etti.

Fiziği kondisyonu iyi mi? İyi.

Yaşı genç mi? Evet.

Bizim sağ bekimiz var mı? Yok.

Hani tüm şartlar doğrultusunda bu adamın alınması mesela bana yanlış gelmiyor.

Elbette alınmayabilir. Ama bu adama kötü deyip 3 gün sonra Berkan övmeyelim.

Doğru söyledin.

Şimdi biz Prag ile 2 maç yaptık 2’sinde de bu adam bizim sol kanadı felç etti.

Fiziği kondisyonu iyi mi? İyi.

Yaşı genç mi? Evet.

Bizim sağ bekimiz var mı? Yok.

Hani tüm şartlar doğrultusunda bu adamın alınması mesela bana yanlış gelmiyor.

Elbette alınmayabilir. Ama bu adama kötü deyip 3 gün sonra Berkan övmeyelim.
Adamin savunması 0 hücum desen bizim maclar harici skor katkısı 1 gol atmış sadece 5 yılda. Demirbay gibi ağır adam bile bunun kanadından yürüye yürüye top sürerek gol attı. Kendisi kanadında berkan gibi aslında orta saha olan ve pozisyon bilgisi görece düşük adam var diye coşan adamı istemek aşırı mantıksız geliyor bana bizde oynatayacağı ilk maçlardan sonra çöp bu bizim seviyemizde değil denir ve forma yüzü göremez.

Üst Alt