Altay Bayındır, Manchester United'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altay Bayındır, Manchester United'da

Su fenerin topcularini kim pazarliyorsa alalim boyle bisey olamaz bu ne kanitladida bunu aliyor united i gectim cardiff city e veya hull city e gitse burda herkes para aklama sike derdi

admirim adamların her satışında aynı şeyi diyoruz naptı bunlar avrupa çapında katakulli şebekesi mi kurdu yav koç’un kafası o kadar çalışmıyordur zaten

menajerlerle sağlam network kuran biri ya da bi ekip falan var herhalde
Menajerler yönetiyor zaten futbolu, Koç geldiğinde ilk hamlesi Rogon olmuştu. Yıllardır bu adam bu paraya nasıl gider dediğimiz adamların Türkiye yansıması Fenerbahçe işte.

Hadi Manu Altay'a 5 milyon bonservis verecek kadar mal diyelim de asıl Altay ve menajeri bu kadar mal mı? Madem bu kadar bonservis ödemeye razı takımlar var hem de İngiltereden ne diye o zaman 3 ay önce sözleşmen bitmişken tekrar Fenerbahçe ile sözleşme uzattın? Taraftar zaten adamı istemiyordu gitse tepki gösteren olmazdı. Bonservis parasını da imza parası olarak cebe atmak varken. Ya Ali Koç'tan sözleşme yenilerken imza parası aldılar ya da bonservisli götürürsem belli bir miktarını biz alırız diye anlaştılar kesin.

Altay fena kaleci değil ve umarım başarılı olur.
Benim kafama takılan. ManU bunların peşinde olduğu Livakovici neden almadı? Şu olmuş olabilir: Livakovic 2. 3. Kaleci olmayı kabul etmemiştir Altay etmiştir.
5 milyon avro ya yedek kaleci almaları başka bir zenginlik

Ne kadar gercek yalan toplamda 57m satis yapmislar gibi gorunuyor. Satacaklari ivir zivirla birlikte 60m gelir inanilmaz rakam. Biz 14m gorunuyoruz su anda. Zaniolo transferi gerceklesirse baya artar.
O kadar para girişine karşılık kadroyu yaşlılarla ve vasatlarla doldurdular. Üstelik yerlileri de sandıkları kadar iyi değil. Ferdi 1-2 ay sakatlansa çok zorlanırlar. Dzeko ve Tadic'e güvenip sezona girmek çok tehlikeli. Fred ve Simanski dışında iyi transferleri yok. Onları da biz ilgilendiğimiz için aldılar zaten. Hoş, ikisine de düşük teklif yapıp, oltayı atıp erketeye yatmıştık. Ya tutarsa transferleri olarak düşünüldü.

O kadar para girişine karşılık kadroyu yaşlılarla ve vasatlarla doldurdular. Üstelik yerlileri de sandıkları kadar iyi değil. Ferdi 1-2 ay sakatlansa çok zorlanırlar. Dzeko ve Tadic'e güvenip sezona girmek çok tehlikeli. Fred ve Simanski dışında iyi transferleri yok. Onları da biz ilgilendiğimiz için aldılar zaten. Hoş, ikisine de düşük teklif yapıp, oltayı atıp erketeye yatmıştık. Ya tutarsa transferleri olarak düşünüldü.
Yaptiklari transferleri cok basarili bulmadim ama satis basarisi soz konusu eger gercekse o rakamlar. Koc katakullide ceviriyor olabilir.

EPL takımları, hele de Manu gibi büyükbaşları için 5 milyon filan çerez parası kabilinden. Yeter ki işlerine yarayacağını düşünsünler. Altay da işlerine yarayabilecek bir kaleci. Manu' nun sadece FB ve Ali Koç' un dalaverelerine alet olmak için kullanmayacağı adamı alacağını düşünmek de ruh sağlığını zorlamak olur...

İki sene önce Altay'ı çok beğeniyordum. Fenerbahçe tribünleri adamı darmadağın etti. Manchester United adına çerez parası 5-7 milyon. İkinci kaleci için alınabilecek bir risk. Ben bu kadar şaşırmanızı anlamıyorum. PL takımlarının yedek kaleci transferleri için harcadığı paralara bir göz atınız.

transfer sezonunun açık ara şamp. fb diyebilir miyizzz
Bence diyemeyiz.
Ortasahası hala taş gibi değil
Defansı hala tam değil
Forvetinin yaşı gereği nerede tekliyeceği belli değil
kaleci performansı belli değil.
En önemlisi sağlam takımlara göstereceği direnç belli değil.
Kısacası belli değil.Cengiz Ünderle , Fredle nerelere gidecekler göreceğiz.Öncelikle kontratak oynayan takımlara karşı ne yapacaklar.Gördükmü .Görmedik.Durum bundan ibaret Sevgili Berat.

Altay Bayındır, Manchester United için İngiltere'ye gitti.

Ali Koç, Altay Bayındır'ı alandan ayrılırken kapıya kadar eşlik etti. Ali Koç kapıda 'yolun açık olsun' deyip Altay'ı uğurladı.

DHA

Üst Alt