Haber - Almanya Milli Takımı Yetkililerinden Can Uzun Atağı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Almanya Milli Takımı Yetkililerinden Can Uzun Atağı!

1708098539440.png

Almanya Milli Takımı yetkilileri, Nürnberg forması giyen 18 yaşındaki Can Uzun ve ailesiyle oyuncunun milli takım tercihi hakkında bir görüşme yaptı. (Bild)

Almanya'da da santrafor eksikliği var. Şans bulabilir seçerse.
Sanki bizde fazlalığımı var. Esas Can UZUN'a bizim çok daha fazla ihtiyacımız var.koca memlekette santrfor yok maalesef.
Ayrıca doğru ise eğer Montella görüşmüş ve direkt istemiş.Umarım bizde olur.Ben olsam direk alırım milli takıma ve oynatırım. Topa vuruşu , hareketleri mükemmel .keşke GS diyordum ama çok geç kaldık çokk.Zaten gelse yedek otururdu bizde .Çünkü o daha genç:))))

Sanki bizde fazlalığımı var. Esas Can UZUN'a bizim çok daha fazla ihtiyacımız var.koca memlekette santrfor yok maalesef.
Bizi seçerse tabi bizde daha fazla şansı var bence uzun süre 11'i de alabilir ama Almanya kafasını çelebilir diye yazdım. Şimdiye kadar çağrılmaması saçma bizde geç kaldılar.

Ayrıca doğru ise eğer Montella görüşmüş ve direkt istemiş.Umarım bizde olur.Ben olsam direk alırım milli takıma ve oynatırım. Topa vuruşu , hareketleri mükemmel .keşke GS diyordum ama çok geç kaldık çokk.Zaten gelse yedek otururdu bizde .Çünkü o daha genç:))))
Birsürü örneği var şans falan bulamaz.

Bizi seçerse tabi bizde daha fazla şansı var bence uzun süre 11'i de alabilir ama Almanya kafasını çelebilir diye yazdım. Şimdiye kadar çağrılmaması saçma bizde geç kaldılar.
Sevgili Hasan; anladın sen lafım sana değil biz bu işlerde hep arkadan geldiğimiz için kızgınlığımdan dedim.Geçen yaz bu çocuktan olacağı belliydi. Neyi bekliyoruz /bekledik hiçbir türlü anlam veremedim. uzun zamandır beklememiz okadar hata ki. Ki alt milli takımlarımızda zaten bu çocuk hep vardı.

Üst Alt