Haber - Ali Koç: “Süper Kupa maçının Arabistan’da oynanmasını biz kabul ettik ama Galatasaray karşı çıktı” - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ali Koç: “Süper Kupa maçının Arabistan’da oynanmasını biz kabul ettik ama Galatasaray karşı çıktı”

Reis bana kızma dursuna kız o istemedi.
TFF başkanını kovdurmak için türlü fırıldaklık peşinde .Döt altına gitti diye hemen açıklama yapmış Suudi’ler cici biz ciciyiz tff başkanı kaka. O gitsin reis hem ben zaten Arabistan’da oynansın istedim.Arabistanı çok severim ha bide federasyon başkanına savaş açmıştım göndermeyi beceremedim rezil oldum bunlardan sonra nolur onu gönderim beni sevin

Ali Koç: "Benim Fenerbahçe başkanlığımın, Fenerbahçe'ye belli noktalarda zarar verdiği noktasına geldik. TFF, Galatasaray ve Fenerbahçe ortak bir karar alıyor, bunun tek suçlusu Ali Koç oluyor."

Ali Koç: "Bu yaşananlar bizim rekabetteki durumumuzu da etkileyecek. Görsün Fenerbahçeliler. Maçlar başlasın izleyin."

Ali Koç: "Muhalefetin bu olay üzerinden siyaset yapması, iki kulübün oradaki duruşuna zarar verdi."

Ali Koç: "Aday olmayı düşünmüyorum, sezon sonu bırakacağım."

"Geldikten sonra Dursun Özbek ile istişare ettiniz mi?" sorusuna Ali Koç:

"Geldikten sonra konuşmadık. Hayır Sayın Dursun Özbek'e ne diyeceğim, sayın Başkan geldik bana yükleniyorlar, siz de ordaydınız çıkın iki laf edin mi diyeceğim. Adamcağız ne diyecek, ne yapması gerekir ki?"

"Cumhurbaşkanı ile temas kurdunuz mu bu konuda?" sorusuna Ali Koç:

"Bir mektup yazdım kendisine. Olan bitenleri bir de bizden nasıl göründüğünü görmesi için paylaşmak istedik."

Bunlar ta meşhur ''FB grupları'' zamanından beri, Ali Şen ve Aziz Yıldırım dönemlerinde pik yapmak üzere TFF yi bütün organlarıyla birlikte dizayn etmeyi, sonra da yalandan FB ye düşmanlık algısı yaratmayı olağan hale getirdiler. Şike tapelerinde Mosturoğlu detaylarıyla da anlatıyordu...O sayede ertelenen Rize maçında sonradan transfer edilen Nobre oynayabildi, 2 gol attı. Semih Şentürk derbide GS taraftarına dönüp ana-avrat sinkaf etmiş, raporlarda geçmesine, yayıncı kuruluşun verdiği görüntülere yansımasına, iki maç da ceza almasına rağmen o ceza sıfırlanmış ve bir sonraki maça çıkıp aslanlar gibi(?!) iki gol birden atmıştı; e diğer iki santrfor sakatlık vs nedeniyle oynayamayacaktı, koskoca FB santrforsuz mu kalsaydı?!..

Bu TFF için de aynı durum söz konusu. Diğer kulüplerin çoğunu bir şekilde yanına çekerek bizim yönetimi yalnızlaştırıyorlar; adamlar sesini çıkarmasa dert, çıkarsa daha büyük dert...''Allah düşmanın da ahlaklısını versin'' sözü boş yere söylenmemiş...

Ali Koç: "Bu yaşananlar bizim rekabetteki durumumuzu da etkileyecek. Görsün Fenerbahçeliler. Maçlar başlasın izleyin."
Oo resmen reisi Fenerbahçe taraftarının önüne atmış.Kötü sıkışmış kuyruğu.Reisi hedef gösterecek kadar zor durumda kalmış.Kimbilir kulağına neler geldi.Zaten şirketlere gitmesinler diye kulüp başkanlığını almış bırakmıyordu.Koç holding için işler kötüye gidecek anlaşılan

Üst Alt