AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off | Galatasaray 2-2 K.Lviv | 19 Ağustos | Maç Sonucu

Çocukça değil, deli saçması değil bu! Son atımlık kurşunun varsa formlu, formsuz demez oynatırsın! Hem bu düşüncemi deli saçması olarak nitelemen büyük kabalık! Rijkaard'ın hatalarını görmemeye yemin edenlerden değilim ben.

Ben Rijkaard hatasız demiyorum zaten.Eğer Rijkaard'ı eleştiricekseniz, olasılıklar sonucunda oluşan sonuç doğrultusunda eleştirmeyin.Bu takımda disiplin sorunları falan var.Rijkaard burda hatalı mesela.Ama yok Baros oynamamış falan.Geçin bunları abi ya.Oynasa n'olcak ki?Şu anda skor 5-0 mı olucaktı?

Deli saçması lafından dolayı özür dilerim, ama hakketten böyle gereksiz eleştiriler komik be abi.Harbiden komik cidden komik ya.Bu eleştirilere biz eleştiri diyorsak.O zaman dünyadaki her takımın başındaki teknik direktör, her maç en az 3 tane hata yapıyor.Bu eleştiriler şekilden şekilde giren eleştiriler çünkü.

Yani Baros oyuna 11'de başlasa.Hiçbir varlık gösteremese ve yine skor 2-0 olsa.Bu seferde herkes niye sonra oyuna sokmadın dicek Baros'u.Böyle biyere varılmaz.Eleştirmek için eleştirilmez.Bunlar kimseye birşey kazandırmaz.Çünkü kimse geleceği görmüyor.

Bugün maçdan önce hiçkimse "Baros niye 11'de başlamadı." demedi mesela burda.Maç sonunda da demeyin o zaman.Bu Rijkaard'da müneccin mi nerden bilsin bütün olasılıkları?

Son dakika, iddaa aykut'un oynayacağı GS maçlarında üst seceneğini kaldıracağını açıkladı.

Yönetim felan bir yere kadar eleştirilir de , gelen her toptan gol yiyen bir kaleci eleştirilemez. Direk kapı dışarı edilir.

Bizim takımdaki en kötü şey rijkaard'ın varlığı. Bundan bu maçtan sonra kesinlikle emin oldum. Nasıl bir hoca bu aykut denilen insanda bu kadar ısrar eder? Anlamak imkansız. Bu takımın 1.sorunu kaleci. KA-LE-Cİ.

Hala bunu idrak edemeyenlere inanamıyorum. 1 kuruş para kalmasa 10 oyuncu satar bir kaleci alırdım. İnsanlar orta saha biraz verimli iken beklerin ve kalecilerin halini bu kadar iyi göremiyorlardı. Ne zaman orta saha da aynı bekler gibi kalitesizleşti, bu takımın maçlarını izlemek taraftar için bir işkence oldu. GS bir his takımıdır. Eğer taraftarın içindeki heyecanı,umudu yok ederseniz, işte böyle sonuçlar karşımıza çıkar.

Bu kadro büyük takımız diye geçiniyorsa gerçekten yazık. 3 Tane transfer yapılsa ne olacak? GS takımının geriye kalanları bu kadar kalitesiz nasıl olabilir? Pas yapmanın ne olduğunu bilmeyen sürüyle adam dolu. GS'li oyuncular futbol okullarında ders niyetine seyrettirilmeli. Futbolla alakası olmayan adamlar futbolcu oluyor. Resmen komedi. Servetin futbolda ne işi var? Balta'nın? Aykut'un. Acayip para kazanıyor bu adamlar, biraz yetenekli olmaları lazım değil mi? Herşey ne kadar kolay. Uzun boylu diye defansa oyuncu mu seçilir? Top tekniği, oyun görüşü,sistem, nerde? Kimse kendini kandırmasın BU takımın başında rijkaard olduğu sürece hiçbir şey değişmez. Çünkü rijkaard değişmiyor. Hala aykut kalede, kendisine onca laf atan servet 11'de, tek bildiği aldığı topu sol kanat çizgisine paralel ileri doğru vuran balta alternatifsiz. Olmaz rijkaard kendini değiştirmediği sürece olmaz. Çünkü böyle alt yapıdaki gençlerimiz oynama şansı elde edemiyor. Ben 1 sene kaybetmeye razıyım ama bu kayıp boşuna olmamalı. Taraftarrın kızdığı da bu. GS'ya layık olmayan adamları kadroda görmek taraftarı çileden çıkartıyor. O yüzden çolak 1 gol attığında taraftar şampiyon olmuşuz gibi seviniyor.

Öne geçince bile maç alamıyoruz geriye düştüğümüzde maçı alacağımızı zaten düşünmemiştim maçıda alamadık Servetin yerine AShmetin Baltanın yerine eski Hakan Baltanın ykutun yerinede yeni bir kalecinin oynaması gerekiyor artık

Çağlar ne oldu çözemedim? Rijkaard sakat diyor ama adam nerdeyse 1 aydır takımla antrenman yapıyor. Çözemedim bu işi sağlık raporlarında da hiç sakat vs demiyorlar.

Yenilgiyi bir kaç futbolcuya bağlamak yanlış olur bence. Takım olarak, sistemde ısrar edilmesinin acısını çekiyoruz.

Maçı izlemedim en iyisinide yaptım.

Mübarek ayda Sevap kazanmak varken takımımı izlicem.

Baroş ve Kewell dışında takım yalan. koskoca hiç birşeyi olmayan Baroş yedek başlıyor. olacak iş degil resmen.

bunlar daha başlangıç daha neler neler olucak bu gidişle.

he transfer falan filan beklemeyin Pino geldikten sonra bas bas bagırdım Transfer olmucak diye ve olmucakta.

Yediğimiz goller, tamamen Aykut ve defansın hatasından kaynaklanıyor. Bunu da şuna bağlıyorum, Aykut çok fazla oynamadığı için Defansla iletişim kurması zor olabilir. Çünkü yapılan hatalar futbolcuların tamamen kendi başlarına buyruk oynamalarının sonucuydu bence.

Attığımız gollerde, Kewell'ın çok büyük payı var. Tabii Baros'unda. İkisi çok iyiydi. Kewell gerçekten en iyi transfer.

Baroş niye 11 başlamıyor deyip durmayın.Maç sonu Rijkaard da söyledi.Adam sakatlıktan yeni çıktı şu sıralar dikkat etmesi lazım diye.Yeni ısınıyor.90 dakika oynatıp Baroş'u bi süre daha kimse kaybetmek istemez demi ?

Renkdaslar, taktik belliydi. Ilk 15dak. görünce aslini herkes anlamasi lazim. Rijkaardin taktigi tam olarak süperdi - malesef harika degildi. Anladi ki takimin 90dk. kondisyonu yok - yavas baslattirdi. Batdalin 30-35inci dk cikmasi mac öncesi belliydi. Barosu 15dk sonra isinmaya gönderdi (60.dk kondisyonu var) Bu sefer yani tam tersini oynattirdi. Barosu ve takimin kondisyonunu ilk 60dk harcamamak icin sona birakti. ilk 60dk degil son 60dk birakti (=dogru yapti). Taktigi ilk yarida kesinlikle karsi takimi pas ile yormakti - bu oldu. Ama golleri yedik - defans hatalari bizi birakmiyor.

Aykut, Servet, Hakan B,Ali T

Ortada Baris Ö., Ayhan, Mustafa S., Serdar Ö, Arda

cok kötülerdi

Bir Kewell bir Baros - onlar reziligimizi kurtardi digebiliriz

Bravo Yusuf Celiklioglu. Dogruları yazmışsın.

İşte mesele ne? Kadro. Tabii ki Rijkaard'ında hataları var. Herkesin hatası var. Ancak suçu direk Rijkaard'a atmak cahilliktir.

Modern futbolda Avrupa'da başarılı olmak istiyorsan, eksiksiz bir kadro kurmalısın.

Arsenal ve Arsen Wenger kötü mü? Hayır. Ama bir türlü neticeye ulaşamıyorlar tam olarak yeterli bir kadro olmadığı için. Fabregas & Arshavin'e rağmen.

Mourinho en sevdiğim teknik adamların başında gelir. Ama kendiside ortalama bir kulüple kaldırmadı Ş.L'yi.

Takım baştan aşağıya dünya yıldızı.

Günümüz futbolu artık bu. Takımda bir yer aksıyorsa, asla finallere ulaşamazsın.

626A5F61695F636162615163646B65636B616A81659976A5.jpg

alt yapıdan cıkan oyunculardan daha hırslı bu ikisi helal olsun size

40 yıllık Galatasaraylı gibi oynuyorlar helal olsun

Aykut'un toplara önce çıkıp sonra durması bitttt artık!!

Hakan Balta'nın topa sırtını dönmesi önündeki topa göğsüyle çıkması bittttt!!

Arda kaptansın sen!! bencilliğin bitsin artık!!!

Kanser ettiniz...

Forumda Batdal'a sallama bitsin artık!!

Ayrıca Mourinho Porto'nun başında önce UEFA'yı sonra CL'yi aldı...

Baros ve Kewell olmasa macı bıle kurtaramazdık.

Transfer fılan da olmucak bosuna beklıyoruz

Porto başarısı müthiş bir olaydır da iş yine kadroya bakar.

Kadrosunda ki oyuncuları söylememe yine gerek yok dimi.

Fatih Terim'de UEFA'yı aldığı kadro açık ara gelmiş geçmiş en iyi Türk takımı kadrosuydu.

Mesele T.D'den çok kadroda biter

TD olayı her zaman geçerli değildir.

Louis Van Gaal örneğini veririm mesela.

Veya 100. yılda Beşiktaş ve Lucescu.

Lucescu ve bizim 2002 şampiyonluğu da güzel bir örnek.

Neyse konuyu dagıtmayalım :D

Asgari bir kadro olması lazım, bu Hakanla Ayhanla Aykutla Serdarla, Ferguson olsa Mourinho olsa kar etmez. :)

Porto başarısı müthiş bir olaydır da iş yine kadroya bakar.

Fatih Terim'de UEFA'yı aldığı kadro açık ara gelmiş geçmiş en iyi Türk takımı kadrosuydu.

Kadrosunda ki oyuncuları söylememe yine gerek yok dimi.

Mesele T.D'den çok kadroda biter

Haklısın 20 milyonluk Young Boys da süper kadro var.

15 milyonlukj Karpat da süper kadro var.

Ama 2 takımda 100 milyonluk GS yi oyun olarak eziyor. Herşey kadro değildir.

İnter vasat kadrosu ile Hoca farkıyla Dünya yı dize getirdi.

Hoca takımın %50 sidir.!! Hoca felsefesini yanısıtır sistemini kurar. Takım tkır tıkır oynar ama yetenek kısıtlılığı yüzünden skora yasıtamaz ayrı konudur.

Buna da en iyi örnek YB takımıdır. Gol yollarında çok etkilililer mükemmel oynuyorlar ama skora yansıtamıyorlar. Baros ve Arda yı ver YB a geleni gideni 5 lesin o oyunla.

Haklısın 20 milyonluk Young Boys da süper kadro var.

15 milyonlukj Karpat da süper kadro var.

Ama 2 takımda 100 milyonluk GS yi oyun olarak eziyor. Herşey kadro değildir.

İnter vasat kadrosu ile Hoca farkıyla Dünya yı dize getirdi.

Hoca takımın %50 sidir.!! Hoca felsefesini yanısıtır sistemini kurar. Takım tkır tıkır oynar ama yetenek kısıtlılığı yüzünden skora yasıtamaz ayrı konudur.

Buna da en iyi örnek YB takımıdır. Gol yollarında çok etkilililer mükemmel oynuyorlar ama skora yansıtamıyorlar. Baros ve Arda yı ver YB a geleni gideni 5 lesin o oyunla.

Evet vasat İnter

Sneijder ve Milito gibi vasat adamlara sahip :eek:

Üst Alt