AL 21/22 E Grubu M:5 | Galatasaray 4-2 Marsilya | MS | 25 Kasım - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 E Grubu M:5 | Galatasaray 4-2 Marsilya | MS | 25 Kasım

biz tam bi geçiş oyunu takımı olduk avrupadaki başarı sebebi burdan geliyor. ligde ise kapanan takımlara karşı sıkıntı çekmeye devam edeceğiz gibi duruyor, o yüzden set oyunu oynatabilecek santrafor ve bir kanat oyuncusu transfer edilmesi gerekli gibi.
Tam bunu yazmaya gelmiştim ben de, set oyunu konusunda ciddi sorunlar devam ediyor gerçekten, galibiyete ihtiyaç olan rakiplere karşı ise oyun planımız işliyor ama biraz da kontrol ve set oyununu geliştirmek lazım.

Tam bunu yazmaya gelmiştim ben de, set oyunu konusunda ciddi sorunlar devam ediyor gerçekten, galibiyete ihtiyaç olan rakiplere karşı ise oyun planımız işliyor ama biraz da kontrol ve set oyununu geliştirmek lazım.
kerem,morutan,diagne,halil falan hep açık alan seven oyuncular. hoca set oyunu oynatmak için uzun süredir çabalıyor, babel ve feg inadı da ondan kaynaklı ama bizim babel ve feg in genç hallerini bulup almamız lazım. bi de gomis tarzı baba santrafor lazım

oyuncu yapısı sete uygun değil. Selçuk inan gibi bir istasyon yok takımda. Teknik kapasitemiz de yüksek değil (top kontrolü doğru açıyla pas atma pozisyon alma gibi) bunlar olmadan sete yerleşmemiz imkansız. Ancak hızlı oyunu oynayacak oyuncularımız mevcut.

Dieng de ne yakışırdı takımımıza, çok beğendim
Dün rakipte Dieng 'i bizde Diagne 'yi izlerken vay anasını dedim çoğu zaman. Böyle insan azmanı bir forvetin olunca rakibin savunmasının ne kadar güçlü olduğunun bir önemi yok

Dieng bir anda fırlıyor kaleciyle karşı karşıya kalıyor, Diagne ortada pozisyon yokken sırtındaki stoperi sürükleyip takımı ileri taşıyor filan

Dün rakipte Dieng 'i bizde Diagne 'yi izlerken vay anasını dedim çoğu zaman. Böyle insan azmanı bir forvetin olunca rakibin savunmasının ne kadar güçlü olduğunun bir önemi yok

Dieng bir anda fırlıyor kaleciyle karşı karşıya kalıyor, Diagne ortada pozisyon yokken sırtındaki stoperi sürükleyip takımı ileri taşıyor filan
Evet bizim Diagne’nin de hakkını vermek lazım. Çok iyi oynadı dün.

oyuncu yapısı sete uygun değil. Selçuk inan gibi bir istasyon yok takımda. Teknik kapasitemiz de yüksek değil (top kontrolü doğru açıyla pas atma pozisyon alma gibi) bunlar olmadan sete yerleşmemiz imkansız. Ancak hızlı oyunu oynayacak oyuncularımız mevcut.
Katılmak ile beraber bir şekilde set oyunu da oynamalıyız, ligde buna ihtiyacımız var ne yazık ki.

Çözeceğiz sıkıntı yok. Hem biz hem bjk farkı kapatacak ligde. Daha çok maç var.
Açıkçası benim için inan lig sıralaması önemli değil, çünkü sezon başı yeni yapılanma ile beklentimi minimuma düşürdüm. Geçiş oyununu çözdük artık demek mümkün eğer ligin 2.yarısı 1 - 2 takviye ile set oyununu da çözersek bu sene için gayet verimli diyebilirim bizim adımıza.

Açıkçası benim için inan lig sıralaması önemli değil, çünkü sezon başı yeni yapılanma ile beklentimi minimuma düşürdüm. Geçiş oyununu çözdük artık demek mümkün eğer ligin 2.yarısı 1 - 2 takviye ile set oyununu da çözersek bu sene için gayet verimli diyebilirim bizim adımıza.
Ben de aynı duruma getirdim kendimi. Beklenti yok stres yok. Avrupada çok başarılıyız. Lig çok da önemli değil. Hele bir de euro satış yaparsak yazın 3 yıla düze çıkarız.

Ben de aynı duruma getirdim kendimi. Beklenti yok stres yok. Avrupada çok başarılıyız. Lig çok da önemli değil. Hele bir de euro satış yaparsak yazın 3 yıla düze çıkarız.
Kesinlikle, o yüzden 1-2 maç ile bazı oyuncuları değersizleştirmemek lazım bu sene. Muhtemelen Kerem veya Marcao seneye satılır ve o bütçe ile yine iyi transferler ile istediğimiz noktaya önümüzdeki sene devre arası ulaşabiliriz. Tabii baya bir yüklü sözleşmeden de çıkacağız Babel ve Feg gibi, açılan bütçe ile en az 1 tane sözleşmesi biten veteran da getirebilirsek tadından yenmez.

Ligde dibi görüp Avrupada estiriyoruz. Marsilya'ya 4 atan takım fb ye temizinden 5 atardı ama yeniliyoruz. Gelde üzülme..

Bari bundan sonra asılalım lige, kalmış 6 hafta, fullersek devre arası yapılacak 2-3 önemli takviye ile sonuna kadar kovalarız.

Artıları eksılerı konusmamız lazım tempo sorunumuz yok Avrupa da yarısacak tempoda oynuyoruz bu bır artı Cıcaldau 10 numara olarak oynamalı Gedsonu alırsak cok sey katar takıma derlı toplu oynamıyoruz bu bır eksı bıraz daha ust sevıyeye cıkmamız lazım.

Üst Alt