⚽ AL 21/22 3. Ön Eleme Turu M:1 | Galatasaray 1-1 St. Johnstone | MS | 5 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu feg nekadar Les olsa yinede bi kalite katardi, kaliteli Ayak eksikligi bariz ortadaydi bugün. Mostafaya yaptigi fege yapiyor gecen sezon sonundan beri.
Olan Bize oluyor bu herif zaten 4 milyon aliyor birak oynasin. Sanki sag kanat oyuncu bollugun var. Ila tavir yapip gönderecek. Tamam gönder ama oyuncunun degerini düsürerek nasil gönderecen? Luyindama icin aynisi gecerli Adama destek verecek yere sürekli donku oynatti. Mostafaya destek verecegine yerine babel oynatti, simdi Mostafa kötü.

İki sağlam orta saha, iki sağlam kanat lazım bu takıma. Pozisyon üretemiyoruz, üretkenlik sıfır takımda. Bal yapmayan arılar dolu takım. Berkan-Taylan-Aytaç güzel bir rotasyon üçlüsü, ama bu adamların üçünü birden ilk 11’e koyarsan böyle yetersiz kalırsın işte. Eksikler acil giderilmeli. 10 gün kaldı lig başlıyor. Terim Eylül başı fırsat transferi diyor ama Takımın bu şekliyle Ağustos ayı sıkıntılı geçer. Maç hakkında çok bir yorum yapmayacağım. Bu turu bir şekilde geçersin , bir şekilde oynadığımız futbolda daha ileriye gider ancak Ağustos’u kaybetmek üzereyiz ve ligin ilk maçına kadar görünen o ki bir kanat transferi gelmeyecek. Kerem Babel Ardalarla sıkıntılı bir ay belki sezon bizi bekliyor.
iki sağlam orta saha ve iki sağlam kanat kesinlikle gerekiyor.Aklın yolu bir.

Ve bunu yapmak için defans bölgesinde en az iki yerli oynatmalıyız.Hatta kaleciyle birlikde üçde olabilir.
İşte en baştan bunu düşünerek bir planlama yapılmalıydı. Şimdi ise işimiz çok zor.

Adam takıntılı.

Kimsede özgüven bırakmadı. Mostafa yı bitirdi fişek gibi adamdı. Onyekuru anasının cenaze izninde bara gitti diye aldırmadı. Muslera yı bitirdi. Aytaç diye yetersiz anadolu topçusunu yeni prens ilan etti. Emre kılınç yeni geldiğinde gayet iyiydi, yok tüketti adamı. Babel aşkı arda aşkı bitmiyor. Evladı akbaba var daha.

Bu takım organize 1 tane atak yapamıyor.

Bakın söyleyim, 5 6 ay sonra boey falan onları da katıra çevirecek.

Taraftar suçlu, yönetim suçlu, oyuncu suçlu. Almış yanına 2 tane sünepe selçuk necati. Ee hoca mı bunlar? Kim ki bunlar koca GS da yardımcı hoca olacak. Soru zaten soramazsın toplantıda itin götüne sokar.

YILDIM VALLAHİ YILDIM.

Adam takıntılı.

Kimsede özgüven bırakmadı. Mostafa yı bitirdi fişek gibi adamdı. Onyekuru anasının cenaze izninde bara gitti diye aldırmadı. Muslera yı bitirdi. Aytaç diye yetersiz anadolu topçusunu yeni prens ilan etti. Emre kılınç yeni geldiğinde gayet iyiydi, yok tüketti adamı. Babel aşkı arda aşkı bitmiyor. Evladı akbaba var daha.

Bu takım organize 1 tane atak yapamıyor.

Bakın söyleyim, 5 6 ay sonra boey falan onları da katıra çevirecek.

Taraftar suçlu, yönetim suçlu, oyuncu suçlu. Almış yanına 2 tane sünepe selçuk necati. Ee hoca mı bunlar? Kim ki bunlar koca GS da yardımcı hoca olacak. Soru zaten soramazsın toplantıda itin götüne sokar.

YILDIM VALLAHİ YILDIM.
siniyor terim gitmeli sindiremiyoruz artık
surekli transfer yaptırıyor hiç ir halta da yaramıyor
cunki sistemi yok
ön görüsü yok
yaş almıs başını gitmiş
heyecanı kalmamıs
SAL artık bizi, siniyor

Rezil bir durum Gercekten yani benim icin hic bir aciklamasi yok bu durumun

Psv den 5 yiyoruz ki psv hollanda ikincisi bir takim yani bir psg bayern barca degil

Ardindan ne oldugu belli olmayan bir takimla berabere kaliyoruz

Hic kadromuz söyle böyle falan demeyelim gayet Iyi bir kadromuz var en azindan bugun oynadigimiz maci Rahat bir sekilde kazanacak bir kadromuz var

Rezil bir durum Gercekten yani benim icin hic bir aciklamasi yok bu durumun

Psv den 5 yiyoruz ki psv hollanda ikincisi bir takim yani bir psg bayern barca degil

Ardindan ne oldugu belli olmayan bir takimla berabere kaliyoruz

Hic kadromuz söyle böyle falan demeyelim gayet Iyi bir kadromuz var en azindan bugun oynadigimiz maci Rahat bir sekilde kazanacak bir kadromuz var
Yahu adamların tüm futbolcularının toplam değeri bizim Cicaldau 'ya ödediğimiz bonservis bedeli kadar aşağı yukarı, ligimizde bile kadro değeri bu kadar düşük olan bir takım daha yok, hatta abartıyorum 1. ligdeki takımlardan 6 tanesi bile bizim rakibimizden daha yüksek kadro değeri olarak

Makas bir tarafımıza kaçmış haberimiz yok...

Hoca bireysel hatalardan söz edip duruyor yine ancak beni en çok üzenlerden biri de şu, 2 gündür 90 dakika olmasa da fb, sivas ve ts maçlarını da bakmaya çalıştım. Bizim maça da baktım. Çok açık şekilde söyleyebilirim ki önde baskı uygulayamayan, rakibin yerleşim düzenini bozup hataya zorlayamayan tek takım biziz. Yani bu takımlarda psv gibi çılgınca bir baskı uygulamıyor ancak 4 ve 5'li şekilde rakip alanda pas bloklarını kapatarak pres uygulamaya çalışıyorlar. Ve hataya da zorluyorlar. Biz şu maçta bile böyle bir şey yapmadık. Ve hoca böyle yapacağız demesine rağmen yapılmıyor hayret verici bir mantalitemiz var. İyi oynadık denilen bölümler rakibin zaten kendini kendi yarı sahasına hapsedip topu bize attığı anlar, yani planlarını uyguladıkları anlar. Bu bizim için aldatıcı bir durum. Rakiplerimizi oyun anlamında bozamıyoruz. Bizi durdurmaya gelen her takım bunu başarıyor. Hiç kendimizi kandırmayalım. Bunun uygulamandığı bir Terim oyununun benim nazarımda zerre kıymeti yok. Yani geçmiş dönemlerinde bu oyun tarzını bize benimseten adamın hala bu soruna çözüm üretmeyişini anlamam mümkün değil.

Üst Alt