Airfryer Tavsiyeleri ve Kullanıcı Yorumları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Airfryer Tavsiyeleri ve Kullanıcı Yorumları

Xiaomi smart aldırdı hanım, yağ azlığı açısından çok daha sağlıklı olduğu net, başka da izlenimim yok. Kendi uğraşıyor, çok elimi sürmüyorum.
Bende biraz araştırdım çoğunluk Xiaomi'yi tercih ediyor çünkü telefon programı varmış ve orada tarifler varmış. Tarifi seçiyorsun hemen sana resimde göstermeli tarifi anlatıyor hem de sıcaklık ve zaman ayarları otomatik oluyor. Bu alette yoğurt bile mayalayabiliyormuşsun.

Bende biraz araştırdım çoğunluk Xiaomi'yi tercih ediyor çünkü telefon programı varmış ve orada tarifler varmış. Tarifi seçiyorsun hemen sana resimde göstermeli tarifi anlatıyor hem de sıcaklık ve zaman ayarları otomatik oluyor. Bu alette yoğurt bile mayalayabiliyormuşsun.
Doğru, ek olarak ekmek, sufle, muffin, meyve kurutmak falan bunlar da aklımda kalanlar. Vardır fazlası da hanım hakim konuya dediğim gibi rengo.

hangisinden almak lazım şimdi xiaomi mi? Kaç litre ideal olur 2-3 kişilik yemekler için genelde et pişiricem. Birde xiaominin kendi sitesiyle trendyol falan çok farkediyor

hangisinden almak lazım şimdi xiaomi mi? Kaç litre ideal olur 2-3 kişilik yemekler için genelde et pişiricem. Birde xiaominin kendi sitesiyle trendyol falan çok farkediyor
Prime Üyeleri için günün fırsatı: COSORI Sıcak Hava Fritözü, 4.7 Litre Air Fryer XXL, 1500 W, Dijital Temperd Glass Gösterisi, Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir, Hava Üfleme Teknolojisi,Max 230°C Ayarlama,9 Fonksiyon,Türk Tarifleri,Gri https://amzn.eu/d/hghPaJI

Philips essential L var bende memnunum. Uyumlu fırın kağıdıyla kullanıyorum sık yıkamak da gerekmiyor. Ancak biraz ufak geliyor max 2 kişilik pişiriyor. 2 üzeri kişi için xxl olanını alın mutlaka.

Ben geçen sene almıştım Cosori'ninkini. Aman aman kullanmıyoruz ama pratik tabii. Sıfır yağ ile olmasa da çok az bir yağ ile tavuktur patates kızartmasıdır güzelce yapıyor. Etin dışı çıtır içi yumuşak kalabiliyor. Yalnız 4.7 Litre biraz ufak kalabilir 5.5'te bile aletin içine sığdırabileceğin bir kap bulman bayağı zor. Kızartmada sorun olmaz da normal et yemeklerinde (cam) kap şart oluyor.

Philips mobil uygulamasi var orada tarifler var.
Ben wifili olanını aldım tarifi gönderiyorsun isıtıyor.
Buhar üfleyen makina olduğunu göze almak lazım.
Öyle çok abartılacak ürün de değil yav işin özü.
Hic daha pahalısı daha iyidir fikrine kapılmayın.
2 binlik xiaomi bulabilirseniz alıp geçin hepsi aynı işi yapiyor yukarıdan rezistansı ısıtıp fan dönüyor.
Bazi ürünlerln içini pişirmeyip üstünü yakıyor.

Balık falan denedim eh işte, papatesi iyi kızartiyor ama :asd: fırının o uzun ısınma ve pişme süresini pratikleştiriyor. Ortam daha küçük olduğundan ısı daha iyi yayılıyor.
Kullanım açısından kullanışlı bir alet olduğu ortada ama bu kadar fenomen olmasına bakıp bir çıkarım elde etmeye çalışırsak net olarak keriz silkeleme odaklı girişim olduğuna kanaat getirmiş bulunmaktayım.

Üst Alt