# Adriano Leite Ribeiro - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Adriano Leite Ribeiro

Cevap: # Adriano Leite Ribeiro

Efsaneydi bu adam benim için yaa ilk inter/parma dönemlerinde mükemmeldi ne hale geldi inanılcak gibi değil ...

hahaha sabah sabah güldürdünüz allah da sizi güldürsünüz. Kaynak ESPN yazılmış bide. Elin amerikalısı yememiş içmemiş galatasarayla ilgili haber yazmış :asd: fotomaç terk.

hay ben bu haberi yapanin

[yonetici]Küfür iması içeren kelimeler kullanmayınız.[/yonetici]

Barça'lı Adriano'yu alamayacağımızı bildikleri için bunu yazmışlar.

Duyum doğru isim yanlış.

neredeyse benimki kadar göbeği var. Sezonun senaryo dalında transfer haberi ödülü de belli oldu bu haber ile...

Manager kurnazlığı.Başka bir takıma satacaklar gs ismini kullanıp fiyat attırma peşindeler.Bu tür transferlerde ya oyuncu rus klüblerinden ya katardan yada Türkiye'den teklif almıstır.Bu 3 ülke managerlerin ilacı.Geçiniz..

Medyada Şaştı.Kesin Türk Gazatelerinde Barcelonalı Adriano Haberini Gördüler , Yabancı Medyada Fotoğrafa Filan Bakmadan Brezilyalı Adriano Sanıp Haber Yapmıştır .

Bundan 3-4 sene evvel ismi bizimle anılsa millet uçardı herhalde.Şimdi teneke bağlanıyor.Zamanla ne olacağı belli değil.

[FONT=&quot]Zanetti: "Real Madrid'e attığı golden sonra yeni Ronaldo'yu bulduk demiştim. Ancak babasının kaybından sonra hayat bir daha aynı olmadı ona"

[/FONT]
[FONT=&quot]Tribun DergiOnaylanmış hesap @tribundergi 9 dk.9 dakika önceDaha fazla

[/FONT]

[FONT=&quot]Zanetti: "Adriano'nın babasının vefat haberini aldığında attığı çığlıklar bugün hala aklıma geldikçe tüylerimi diken diken eder."

Tribun DergiOnaylanmış hesap @tribundergi 10 dk.10 dakika önceDaha fazla

Zanetti: "O favelalardan gelen, hayatı zorluklar içinde bir çocuktu. Babasının vefat ettiği gün aynı odadaydık."

Javier Zanetti: "Adriano'yu depresyondan çıkaramamak, buna yardımcı olamamak benim en büyük yenilgilerimden biridir" (TMW)

[/FONT]

Zanetti: "Real Madrid'e attığı golden sonra yeni Ronaldo'yu bulduk demiştim. Ancak babasının kaybından sonra hayat bir daha aynı olmadı ona"

Tribun DergiOnaylanmış hesap @tribundergi 9 dk.9 dakika önceDaha fazla

Zanetti: "Adriano'nın babasının vefat haberini aldığında attığı çığlıklar bugün hala aklıma geldikçe tüylerimi diken diken eder."

Zanetti: "O favelalardan gelen, hayatı zorluklar içinde bir çocuktu. Babasının vefat ettiği gün aynı odadaydık."

Javier Zanetti: "Adriano'yu depresyondan çıkaramamak, buna yardımcı olamamak benim en büyük yenilgilerimden biridir" (TMW)

Ah be..

Hüzünlü hayat hikayesini biliyorum. İnter dönemlerinde en sevdiğim oyuncuların başında geliyordu, konsol oyunlarında da sürekli İnter i alırdım zaten Martins - Adriano filan akardı. Muazzam güçlü ve yetenekli bir futbolcuydu, hayat...

Üst Alt