GSC Haber - Abdürrahim Albayrak: "Dursun Özbek yeniden aday, biz onu destekleyeceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Abdürrahim Albayrak: "Dursun Özbek yeniden aday, biz onu destekleyeceğiz"

"DURSUN ÖZBEK YENİDEN ADAY..."

Abdurrahim Albayrak: "Dursun Özbek ile birkaç görüşme yaptık, önümüzdeki dönem tekrar Allah'ın izniyle aday olacak ve biz onu destekleyeceğiz. Erden Timur'un da devam etmesini istiyorum, ekibimiz... Bizde onların yanında olup..."

Abdurrahim Albayrak: "Erden Timur, en zor zamanlarda bize yardımcı olmuştu. Emre Akbaba'yı alırken bir sponsorluk yüklemiştim ona, Falcao'yu alırken yine bir sponsorluk yapmıştı. Daire vererek zor zamanlarda Galatasaray’a yardımcı olmuştu."

Önümüzdeki dönem Galatasaray'da Dursun Özbek'in yönetim listesinde yer alacak mısın?

Abdurrahim Albayrak: "Ben Galatasaray'da hiçbir zaman hiçbir şeyden kaçmadım. Galatasaray'da görevden kaçamazsın, hele başkan çağırdığı zaman hiç kaçamazsın (Gülerek)."

Abdurrahim Albayrak: "Falcao bana Monaco'da 'Benim için Monaco 5-6 milyon Euro bonservis istese, verir misiniz?' dedi, 'Veririz' dedik, ondan sonra 'Ben bonservisimi 0 alacağım ama maaşıma ekleyin o parayı' dedi. Biz öyle Falcao'ya yıllık 5 milyon Euro para verdik."

ne dursunu ne de abdürrahimi yönetimde görmek istiyoruz.

Erden kral kendi kuracağı genç dinamik iş yapacak ekiple başkan olmalıdır

ne dursunu ne de abdürrahimi yönetimde görmek istiyoruz.

Erden kral kendi kuracağı genç dinamik iş yapacak ekiple başkan olmalıdır
Erden tek başına girerse liseliler seçmez, zaten kıskanıyorlar. Erden'in en güçlü tarafın yönetiminde olması lazım. Ünal Aysal'ın ilk yönetimi gibi karma bir yönetim gerekli. Sedat Doğan, Adnan Öztürk, Şükrü Ergün tipi herifler olursa Dursun fazla sırıtmaz.

Eşref'in bir akrabası Rahmi Koç'la samimi. Onların gelmesini istemiyorum.

Abdurrahim Albayrak: "Geçen gün Dursun başkanın yanındaydım. Borçsuzluk kağıdı için futbolculara para dağıtıldı. Gözümün önünde, 'şak şak şak' imzaları attı. Dursun Başkan, kendi cebinden yaptı. Ben şahidim. Ufak bir para da değil. Bir Galatasaraylı olarak teşekkür ettim!"

(TRT Spor)

Erden tek başına girerse liseliler seçmez, zaten kıskanıyorlar. Erden'in en güçlü tarafın yönetiminde olması lazım. Ünal Aysal'ın ilk yönetimi gibi karma bir yönetim gerekli. Sedat Doğan, Adnan Öztürk, Şükrü Ergün tipi herifler olursa Dursun fazla sırıtmaz.

Eşref'in bir akrabası Rahmi Koç'la samimi. Onların gelmesini istemiyorum.
Erden timur aday olursa digerlerini osurta osurta secilir

Mustafa cengiz ve burak elmasin secim kazandigi yerde kazanmama ihtimali yok. Kafatascilik hala var tabi ama eskisi gibi degil

Üst Alt