A Milli Takım Takip Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım Takip Başlığı

Milli takım hakkındaki gelişmeleri haberleri bu başlıktan paylaşabiliriz(umit milli takım için başlık var ama a milli takım için yok o yüzden bu başlığı açtım)

elemelerdeki şans/oyun anlayışı devam etsin yarı finale kadar çıkabiliriz.Hollanda/almanya kesin bizi eler diyemez herhalde hiç kimse

Ekli dosyayı görüntüle 125408

Portekiz ve İngiltere dışında bizi direkt yener diyeceğim bir takım yok.

Diğer hepsini yenebiliriz yeterki duran top ve uzaktan şut performansımız devam etsin.

Euro 2020 gruplarına bile duran toplarla kaldık diyebiliriz. Kaan özellikle çok iyi bu konuda.

Portekiz ve İngiltere dışında bizi direkt yener diyeceğim bir takım yok.

Diğer hepsini yenebiliriz yeterki duran top ve uzaktan şut performansımız devam etsin.

Euro 2020 gruplarına bile duran toplarla kaldık diyebiliriz. Kaan özellikle çok iyi bu konuda.
Gruplarda da 7 8 golu duran toplardan bulmusuz.

Euro2020 grup asamasinda attığımız goller. Duran toptan baya gol atmisiz

Bilmiyorum, bu sampiyonadan umitliyim. Umarim guzel basarilar elde ederiz ve ulkecek biraz olsun vatandaslarimizin yüzü guler. Bende burda arabaya atlayip diger gurbo dostlarimla sokaklarda korna festivali eşliğinde takılırım (şaka).

Hepimizin ihtiyacı var buna

Inter son hafta kendi sahasinda CSKA'ya yenilmeseydi orada da gruptan cikacakti bu balli herif tek bir galibiyet alarak.

Biraz da turnuva hocalığı var.

Mesela Rafa Benitez, Valencia sonrası hiç şampiyon olamadı ligde ama Liverpool döneminde ligde ilk 4e bile zor girse de ŞL'de hep kafaya oynatıyordu Şenol da biraz öyle.

Tabii ben bunu oyun kurgusuna falan bağlamıyorum. Son Hollanda, Norveç ve Letonya maçlarına bakıyorum neredeyse kaleye vurulan her şut gol olmuş tabii bu takımlara karşı topu verip hızlı çıkmak da akıllıca bir hamleydi. Topu biz kullanmak zorunda kaldığımızda geçen Moldova maçındaki gibi Hakan Ç'nin klas dokunuşlarına muhtaç kalıyoruz.

Yine de rakipler o futbola uygun, Galler ve İsviçre'ye de topu veririz muhtemelen.

Üst Alt