#91 Tanguy Ndombélé - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Burayada eklemek istedim:giggle:

Mustafa Canaslan

GalataSarayı Efendileri​

Katılım11 Ara 2009Mesajlar13,198Tepkime Puanı7,081Puanları453
Sabah ''Ndombele Galatasarayda'' diyerek uyandım nedense, hayırdır inşaallah?!..

Samimi söylüyorum; transfer düşünerek uykuya dalmadım, kendisinin bize uygun profilde bir futbolcu olduğu aklımdan geçmedi daha önce, rüya gördüğümü de hatırlamıyorum...

İlk defa böyle bir şey oluyor. Deklare ederek olası bir büyüyü bozmuş olur muyum, onu da bilmiyorum doğrusu?!...

Eğer bu uzak ihtimal gerçekleşirse, Hayri Cund-Nelsson olayının bir benzeri gerçekleşmiş olacaktır, diye düşünmeden edemedim...:danyal:

Raporla

• Clap
Reactions:Mertis Güler, Sergen Zeren ve Onur Üründül

Sakatlık gibi bir sebeple performansı düşmüş bir oyuncu değil. Sadece kafasını toparlayıp odaklanması lazım o kadar.

yine toplumu ayrıştırıcı saçma sapan işler. bu tiplere ciddi ceza verilmediği sürece, bildiğin hapis cezası veya ciddi para cezası gibi, ülkede spor gelişmez.

önce rakibine saygılı olacaksın.

yahu şunu sosyal medyada anonim adamlar yapar güler geçersin. senin bu prof işin, bundan para kazanıyorsun. nasıl olur :d bari delikanlı ol, dili sürçmüş gibi yapıyor bir de ahahaha :ddd

üzerine giydiğin takım elbiseden utan yahu hiçbir şey yoksa. aklı sıra dalga geçiyor. sen öyle dedin diye öyle mi oldu şimdi?

senin phatetic temenninin ne önemi var? böyle bel altı çalışırsan anonim bir adam böyle rezil eder seni "göbeğinden ç.künü göremeyen herif" diye yersin şaplağı :dd

Üst Alt