#91 Tanguy Ndombélé - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
MAcin son 5 dakikasi oyuna giriyorsun sanki 90 dakika kosmus gibi yorulmus pasam topu kontrol edemiyor ayagindan aciyor. Bu herifi direkt kadro disi birakmak lazim. Hak etmiyor formayi giymeyi.

Lan bari galibiyet kutlamasında elinde telefon kafanı uzatmak yerine gül seviniyormuş gibi falan yap be adam. Futbolun da bir beklentim yokta birde bu hallerini görünce iyice kıl oluyorum.

Les diyorujm bir oyuncumuzun performansi hakkinda uzun zamandir ilk kez.. Sanirim en son karpuzcu kalecimiz ve devaminda M.Sarp'a demistim defansif (golge press) acidan. Abi bu adami ben izledim vakti zamaninda, gayet de kivrak ve gucluydu. Once mental sonra da kilo problemi var. Tipik Afrika kokenli oyuncu iste.. Salmis. Isi bitirmis, para da guzel.. Olmaz bundan.

Fotodan anlaşıldığı üzre iki gözümüzün çiceği dışlanmakta, yalnızlık çekmekte

Aurier'nin kadroya girmesiyle 5-6 maçlık bir resital ile yüzyıllarca unutulmayacak bir perf. vereceğinden şüphem yok

En azından Sergio gibi çok büyük hatalar yapmıyor. Yüz ifadesi genellikle umursamıyor gibi ama oyununu çok fazla eleştiremem

Şampiyonluk yolundaki kilit adamımız. :cigara:

Oliviera yerine bunu oynat gitsin.

10 hafta kaldı, kimin sarı kart cezalısı olacağını kimin sakatlanacağını bilemeyiz, herkes yorgun.

İnanın ki bu adama bile ciddi ihtiyaç doğabilir.

Üst Alt