#83 Efe Akman - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#83 Efe Akman

Beğenmek için biraz kendinizi zorlamışsınız gibi geldi. İstediği kadar yetenekli olsun o yeteneği sergileyecek ne özgüven ne de sorumluluk görebildim. Şöyle bir rakibe karşı hazırlık maçında ekstra işler denemesi lazım sıfır risk oynuyor

Yasi daha kücükmus demiyeceksin direkt avrupaya kiralik göndereceksin. Olmadi icabinda üstüne para verip gönderip mac süre garantisi isteyeceksin. Bu sekilde ancak kazaniriz genc yetenekleri. Koca sezon a takimda calistirip 10 dakika süre vererek degil

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Konferans liginde oynayan herhangi bir takima kiralanmalidir ve oynama garantisi alinmalidir. Aksi takdirde en azindan lig ve kupa maclarinda süre bulmalidir.

18 olmadan kiralik gonderemiyorsun

Yav eleştiri yapmayayım diyorum yok arkadaş duramıyorum iki pas yapan adamı hemen arşa çıkarıyoruz. Ben bir şey göremedim bu arkadaşta Galatasaray alt yapısından a takıma çıkan oyuncu orada kalmak istiyorsa fizik olarak hazır olmalı teknik olarak en azından hazırlık maçlarında ön plana çıkmalı yoksa bu kadar üst düzey bir takımda kalma şansı yok. Atalay'da 3 yıldır çıktı çıkacak diye bekliyoruz. Vasat seviciliği bırakmalıyız.
mevkisini bilmiyosun,macı izledin mi emin degilim ama izleyenler cevre kontrolüne,sogukkanlılıgına,top kesmesine,first touch'ına,diyagonal paslarına baktı.sen videoyu izleyip bu demişssin belli.efenn mevkisi önlibero bu arada.arda güler gibi 10 numara degil,iyi forumlar

midjhöden iyi gözükmesi yeterli
ztn 17 yaşındaki birinden beklenecek şey odur. şu aşamada alternatif olarak düşünülebilmesi. turap için de geçerli

Bazı ahraz twitter taraftarı 2 pas yaptı arda gülerden iyi demeye başladı.Fener taraftarına benzedi iyice bazı tayfa.İlk 11 oynayabileceği klübe gönderilmeli.

En yakında zamanda Hollanda ligine kiraya verilmeli. Keşke oradan bir pilot takım alabilsek. Nelson gibi 21 yaşında 100den fazla pro maçı olmalı her potensiyelli oyuncunun

Yani babası da öyle aman aman bir topçu değildi. Antepte bir sezon iyi oynadı. Ondan sonra büyük takımlarda sıradan bir orta sahaya evrildi. Çünkü yetenekleri kısıtlı. Uzatmayayım ; babada öyle genle aktarılacak bir pele ronaldinho yeteneği yok sıradan bir topçuydu. Dolayısıyla çocukların bu insan networkü mirasını reddedip kendilerini geliştirmeli ve göstermeleri gerekiyor. Eğer gerçekten bir yetenekleri varsa. Hamza babasına daha çok benziyor. Söylemeyi unuttum Ayhan kısa alanda driplingi iyi olan bir topçu idi başkada öne çıkan özelliği yoktu herşey az az vardı. Hamza da kısa alan driplingcisi. fiziğini geliştirebilirse takımda yer bulabilir belki bu özelliği yüzünden.

Yani babası da öyle aman aman bir topçu değildi. Antepte bir sezon iyi oynadı. Ondan sonra büyük takımlarda sıradan bir orta sahaya evrildi. Çünkü yetenekleri kısıtlı. Uzatmayayım ; babada öyle genle aktarılacak bir pele ronaldinho yeteneği yok sıradan bir topçuydu. Dolayısıyla çocukların bu insan networkü mirasını reddedip kendilerini geliştirmeli ve göstermeleri gerekiyor. Eğer gerçekten bir yetenekleri varsa. Hamza babasına daha çok benziyor. Söylemeyi unuttum Ayhan kısa alanda driplingi iyi olan bir topçu idi başkada öne çıkan özelliği yoktu herşey az az vardı. Hamza da kısa alan driplingcisi. fiziğini geliştirebilirse takımda yer bulabilir belki bu özelliği yüzünden.

Antep'te dikine giderdi, çok iyi çalım atıyordu. Beşiktaş'a gitti diye üzülmüştüm. bjk hocası hücumda 10 maç falan denedi olmayınca önce yedeğe sonra orta sahaya gitti.. bence efe antep'teki hali, hamza sonraki hali... Ayhan bir türlü basit oynamayı öğrenemedi.. Efe'ye basit oynamayı öğretseler yeter..

Fiziği yaşına göre bile zayıf 17 yaşındaki bir DM adayına A takımda süre verilemez; ezilip özgüven kaybına uğrayacağı neredeyse garanti gibi bir şey...

Böyle erkenden afaki hayaller kuruluyor, sonra da ezbere ya hocanın suçu, ya çocuk tembel filan oluyor. Skorun alındığı maçlarda da direkt oynayan oyuncular dışında, rotasyona katılması gereken adamların maç temposu kazanması lazım...

Yerli mecburiyeti için üç mevkiiye alternatif diye transfer edilen Kaan Ayhan' ın kaç dakika süre alabildiğine bakın. En kritik bir maçta DM yahut sağbek olarak sahaya çıktığında tam performans vermesini nasıl bekleyeceksiniz mesela? İki maç kötü oynayınca 'at gitsin' türküsü çığırmak hakszılık olmayacak mı?..

Üst Alt