#8 Selçuk İnan - Sayfa 569 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Selçuk İnan

kaç yaşında bu boğaç saklamış dimi teldeyim göremiyorum

14 yaş, yarı gelişmiş zeka bu yüzden kuru sıkı bi faşoluk yapan acar bi ergen kardeşimiz olduğu belli

biz de bu yaşlarda böyleydik çok da kızamıyorum açıkcası

Ben durup dururken kimseye hakaret etmedim bacım. İlk sen atladın konuya. Hakaret kısmına da geçmedik daha zaten.

yaş kaç canım uğraşmıcam artık senle

bacım diyip duruyon anca

ben adamın birinin mesajındaki yaptığı kapağı beğendim sen ergenliğin vermiş olduğu hryecanla benim mesajımı alıntıladın

YAŞINI SÖYLEDE KARŞIMDAKİ KÜFÜRÜ HAKEDİYOR MU BİLEYİM

max 14-15 diyorum

N'oluyor burda bacım?

vh66ZBDhWrD-VpC8VlbjG7hbBLlEc3yQWnXP1FbsMvLPfEHDUvEL39GU9aVNIDOrjlxMFATRrDEpX-B4udd3xY-UjXs5rCVSo9aK94uVuEUMMWcm22bQO0nk3JbIh7twj3k3iLELbhAo5YMXd-YXOjOdNo4eGKIp1cnz-__2e-LXKpM=w350-h349-nc

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Ortaya melo ve Rodriguez olmali. Beraber oynamadan bile daha faydali olacaklarindan eminim. Er yada geç bu adamdan vazgeçilecek ve takím top çevirmeye başlayacak.

Sent from my E2003 using Tapatalk

Ulan her topu ayağına alma huyundan vazgeç.. Her gelen topu rakibe veriyor nasıl bir orta saha anlamak mümkün değil... Hocası olan denyo veriyordur taktiği; adam kaldıramıyor işte gör artık hanzo!!

aldigi paraya göre verdigi katki cok az gercekten. hani maasi söyle max 2 milyon euro olsa bisey demicem ama ekstra bir is filan yaptigi yok.

selçuk geçen seneden iyi beyler..

bir dönem kötüydü diye "auto-küfür" moduna girmeyin.. 1-2 pas hatası dışında bugün de iyiydi, sivas maçında da iyiydi..

Üst Alt