#8 Kerem Demirbay - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Kerem Demirbay

Orta saha dediğin hafif çirkin olacak ama giyimi güzel olacak. Şaka maka harika bir oyuncu transfer ettik. 8+3 işinden de bağımsız yani Kerem Demirbay Alman olarak da oynasa Şampiyonlar Ligi seviyesinde bir oyuncu. Leverkuseni 4 sene taşımaktan bahsediyoruz. HoşgeldinInCollage_20230802_004506852.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Editlerden gördüğüm kadarıyla temposuz, biraz da laubali bir oyuncu almışız.

Ancak artıları : inanılmaz teknik, şutu var (bu sahada olmazsa olmaz bir tehdit bana göre) ve oyun aklı hiç de fena değil.

Bunun tempolu hali zaten kim bilir kaç milyon eurodan başlar. Yerli konusunda elimizi rahatlatır. Bence sövmeyiz ama hasta da olmayacağız gibi görünüyor. Ligi götürmeye yeter seviyesi olur diye düşünüyorum.

Hoş geldi

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Editlerden gördüğüm kadarıyla temposuz, biraz da laubali bir oyuncu almışız.

Ancak artıları : inanılmaz teknik, şutu var (bu sahada olmazsa olmaz bir tehdit bana göre) ve oyun aklı hiç de fena değil.

Bunun tempolu hali zaten kim bilir kaç milyon eurodan başlar. Yerli konusunda elimizi rahatlatır. Bence sövmeyiz ama hasta da olmayacağız gibi görünüyor. Ligi götürmeye yeter seviyesi olur diye düşünüyorum.

Hoş geldi

SM-S901E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende istatistiklerine baktim, tabi rakamsal.. Skora etkisi 2018-2020 donemlerinde iyiyken Leverkusen ile dususe gecmis. Verilen rol onemlidir elbet. Bizde bakalim nasil bir performans gosterecek.

Üst Alt