#53 Nordin Amrabat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#53 Nordin Amrabat

amrabat-b.jpg

53 NORDIN AMRABAT

Orta Saha

Doğum Tarihi:
31.03.1987

Doğum Yeri: Naarden, Hollanda

Oynadığı Takımlar: 2006–2007 Almere City FC

2007–2008VVV-Venlo

2008–2011PSV Eindhoven

2011–2012Kayserispor

Geldiği Takım: Kayserispor

Giriş Yılı: 2012

Boyu: 1.79cm

Cevap: #53 Nordin Amrabat

Kaleciyle münakaşası beni kendisinden epey soğuttu.Mahalle maçında bile yapmazdık biz bunları halbusi.

3 milyona euroya yollayabilirsek karlı çıkarız...:sad007: o kadar kötü ki ışık bile vermiyor...:mad:

Herşey güzel hoş Drogba ve Sneijder transferinden sonra gaza gelip her maç bu iki adama kitlensekte,arkadaş ben bu Amrabat'tan nefret seviyesine yaklaştım gerçekten çok kötü oyuncu ya..

Böyle mahallenin soytarı çocukları olur ya böyle abuk subuk işler yapar aynen öyle..

Yazık Emre Çolak'a ya cidden bu heriften iyidir..

Emre'yi de hiç beğenmiyorum ayrıca ama Amrabat'ı izlemek işkence..

bu adamın yerinde herhangi ortalama bir oyuncu olsa bizim ligdeki inanılmaz fark atarız her maç. erkan zengin - olcan adın - ahmet ilhan özek gibi bir adam mesela. çünkü bu oyuncuların hepsinin yapabildiği en az bir şey var. ama amrabat hiç bir şey yapamıyor.

Sanmıyorum ama Tottenham ve Roma söylentileri gerçek ve biz bunu göndermediysek 8 milyondan daha büyük kazık yemişiz demiştir.

Amrabat baya sacmaliyor, toplari eziyor ve rakibleriyle güresiyor. Ama bu adam rakibini yormayi biliyor. Ister gereksiz faul´leri olsun, ister kalcasiyla topu saklamasi olsun. Bi de Hamit seni gecti mi, pesinden kosup yakalayabilirsin, Amrabat bos alanda hizlidir. Mesela Arena´daki Manchester macinda iyi oynamasada Rafael´i fiziksel olarak baya yordu, adam son 20 dakikalarda ayakta duramadi. Topsuz oyunuda Hamit ve Emre´ye göre iyi beceriyor.

Yani 3 kötü kanat oyuncularin arasinda en iyisi bence Amrabat´dir. Engin ve Aydin´i degerlendirmek zor, oynamiyorlar ki.

Üst Alt