#5 Eyüp Aydın - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#5 Eyüp Aydın

Eyüp Aydın iyi oynadığı zaman taraftarlar direkt ilk 11'de oynasın istiyorlar. Fiziksel durumu nedir?

Okan Buruk: "Eyüp'ün genel olarak performansı iyiydi. Mevki olarak daha çok 8 numara, oyun kurucu gibi oynamaya alışık bir oyuncu. Biz onu forvet arkasında kullandık ama olumlu sinyal aldım. O bölgede çok oyuncumuz var. Hepsinin iyi durumda olması, bazı oyuncuların süresinin azalmasına sebep olabiliyor bazen."

ikinci yarı dar alanda güzel toplar aldı verdi arada - o yönünü beğedim.

Tete gibi topa ilk dokunuşta 3 metre havalandırmıyor en azından.

11'de oynadığı ilk maçıydı kendini göstermek isterken hatalar yaptı ama gözle görülür bir kalitesi var, Eğer rotasyonda aktif kullanılmayacaksa Süper ligden bir takıma kiralanabilir ama ben rotasyonda kullanılması ve geliştirilmesinden yanayım açıkçası.

Top tekniği iyi baskı yiyince saçmalamıyor olgun davranıyor ama atlet performansı zayıf sanki fazla kalınlık var biraz fizik çalışması lazım. Bu vücut yapısıyla kalın fizikle üst liglerde yer bulamaz. Bu yüzden spor salonundan çıkmam yerinde olsam.

Top tekniği iyi baskı yiyince saçmalamıyor olgun davranıyor ama atlet performansı zayıf sanki fazla kalınlık var biraz fizik çalışması lazım. Bu vücut yapısıyla kalın fizikle üst liglerde yer bulamaz. Bu yüzden spor salonundan çıkmam yerinde olsam.
Boyu 1.81 geçiyor ama yeterince fit olmadığından 1.75 i geçmez gibi görünüyor. Sırım gibi olması lazım; azmetmezse, biraz gevşek olduğunu tahmin ettiğim takım antrenmanlarıyla yetinirse fazla yol alamaz...

Okan Hoca fiziken beğenmemiş.

Haklı 6-8 bölgesi için bir tık hantal göründü bana da..

Öte yandan Oliviera ve Ndombele gibi fiziken dorukta olan isimlerle yarışamaz (bu kısım ironi)

Üst Alt