#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 163 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kader midir, tercih hatası mıdır, başka tercih şansı var mıydı bilemiyorum?..Liginde düşme adayı olmayan bir tek Liverpool da oynadı sanırım ki orada kalıcı olamamak da futbolcuyu değersiz kılmaya yetecek bir argüman değildir...

Bizde birkaç penaltıya sebebiyet verdiği zaman eleştirinin dozunu haddinden fazla abartanlara karşı, kalitesinden şüphe duymadığımı söylemiştim, halen de duymuyorum. Avrupa' da lk 11 olabileceği, bulunduğu ligin orta-üst segmentinde bir takıma gitmeli artık. Olmuyorsa da yuvasına dönsün isterim, yazık oluyor çocuğa, halen de genç bir futbolcu...

Ozan’ın sezona birlikte başladığı ve o sezonun sonunda küme düşen takımlar.

Stuttgart
Norwich City
Schalke (Ozan devre arası ayrılıp Liverpool’a gitti)

Şu an Hoffenheim’da Ozan ve takımı gene küme düşme potasında.

Çok potansiyelli denen bir oyuncunun 23 yaşında kariyerine kupalar değil de küme düştüğü takımlar sığdırması çok acı. Bizden kaçarcasına gittikten sonra kariyeri tepetaklak oldu.

Stuttgart
Norwich City

Çok potansiyelli denen bir oyuncunun 23 yaşında kariyerine kupalar değil de küme düştüğü takımlar sığdırması çok acı. Bizden kaçarcasına gittikten sonra kariyeri tepetaklak oldu.
Gülelim mi bu kariyere :)

Stuttgart
Norwich City

Marcao ve Ozan'ın satışından iyi para kaldırdık ama Ozan'dan gelen parayı Diagne için kullanmıştık.

Marsilya başkanı ölmese Servet iyi para gidiyordu.

Luyindama sakatlık yaşamasa kesin bir yerlere çakardık.

Belli aralıklarla stoperde satılacak adamlarımız oluyor.

Nelsson'dan 25 kağıt bekliyoruz, inşallah alırız. Ozan'ın dönüşü gündeme gelebilir tabii...

Ozan bedavaya bile gelmesin. Emin için atanamamış Ozan diyordum. Nerede Nelson nerede Abdüş , nerede bu Ozan. Biz daha Abdüşün bir kaç ufak eksiğine tahammül edemiyoruz, bu çocuk çok güzel makyajlı, evet gündüz gezilir kafe sinema resto yapılır gece klüp yapılır ama bunu yatağa atıp makyajını sildiğinde acı gerçekler yüzümüze vurur benden söylemesi..

En büyük hatasini Schalkeye giderek yapti. Nasil kendisi ve menajeri o dönem Schalkeye gitmeyi istedi anlamadim.

Adamlar senelerdir kaos takimiydi ve Ozanin transfer oldugu sezondan önce acayip dökülüyorlardi. Hele ondan bir sezon önceki gibi, Tedesco SL yaptiginda gollarinin kaba hesap 60% duran topdan gelmedigi an, gol atmayi unutmuslardi.

Ozani o dönem Bayern (alip kiralamayi istiyorlar diyorlardi), Tottenham, Milan gibi takimlar istiyordu. Baska tercih yapsa, belki simdi bu durumda olmaz di.

En büyük hatasini Schalkeye giderek yapti. Nasil kendisi ve menajeri o dönem Schalkeye gitmeyi istedi anlamadim.

Adamlar senelerdir kaos takimiydi ve Ozanin transfer oldugu sezondan önce acayip dökülüyorlardi. Hele ondan bir sezon önceki gibi, Tedesco SL yaptiginda gollarinin kaba hesap 60% duran topdan gelmedigi an, gol atmayi unutmuslardi.

Ozani o dönem Bayern (alip kiralamayi istiyorlar diyorlardi), Tottenham, Milan gibi takimlar istiyordu. Baska tercih yapsa, belki simdi bu durumda olmaz di.
Maaşına manyak bir zam yaptılar diye aklımda kalmış

Üst Alt