Üye Görüşü - 2024-2025 Sezonu İçin 12 Yabancılı Kadrolarınız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü 2024-2025 Sezonu İçin 12 Yabancılı Kadrolarınız

İlk 11 ' de yabancı sınırı olmaması iyi tabi ama yedek kalitesini iyice dibe vuran bir hamle olur eğer böyle olursa bu karar. Full yabancı çıkıldığı durumda, Yedekte sadece 1 yabancı oynatma hakkı bulunacak

..................... Muslera.....................
Boey..... Sanchez... Apo.......Solbek
...............Torreira.... 8 no...............
.....Ziyech........ 10 no...........Zaha...
.........................İcardi.....................

........................... Günay................................
Altyapı......... Kaan........ Emin........Kazımcan
.................. Berkan..... Demirbay..................
Tete.................... Kerem................Barış
.................... Bakambu / Halil....................

Yedekler Türkiye kupası terk oluyor resmen

Çok güçlü yerli oyuncularımız her zaman olmadı biz bu filmi izledik gider en iyi kadroyu kurarız tam o anda 4 yerli şartı gelir. Serbestlik gelse bile işi sıkı tutmalı yerli konusunda.

Ziyech konusunda bence Arabistan Ligi'ne gitme ihtimali olduğu için ilk 11'e Tete'yi aldım.10 Numara'nın da sahibi Rafa Silva olmalıdır..

5 yıl değişmeyecek garantisi verildiği taktirde toplam 12 yabancı, ilk 11 de sınırsız ben kabulüm valla en çok bize yarar. Apo hariç banko oynatacağımız türk yok, ayrıca kerem aktürkoğlu avrupaya satılır gelir gelir. Nelsson'u satarız genç yedek bekleyecek bir stoper alırız. Muslera'yı gönderip yeni yabancı kaleci alabiliriz, solbek alabiliriz.

muslera 1 yıl daha yada yabancı

boey(satılırsa başka yabancı) davinson apo yabancı solbek

torrera yabancı 8

yabancı 10

ziyech (uzatmaz isek başka biri) icardi zaha (satılırsa hızlı yabancı kanat)

10 sahada, 2 yedek yabancı (1 stoper / 1 orta saha)

barış alper, yunus, berkan, kerem demirbay, kaan ayhan, günay yerli yedek kulübesi

Muslera
Boey Sanchez Abdul Xxx
Torreira Kaan
Xxx Xxx Zaha
Icardi

A + Yerli yedekler
BAY
Berkan
Kerem D
Yunus
Gunay
Yabanci Yedekler
Dubua
Bakambu
Marsilya'daki Amit tarzi birisi

**********************transfer******************************

*****transfer*******sanchez*****abdülkerim*****transfer***

*****************************torreira**************************

***********transfer*************************transfer***********

****ziyech********************************************zaha******

*********************************icardi******************************

Türk olarak sadece Abdülkerim'in oynadığı bir takım temenni ediyorum sadece.Zaha falan ne olur bilemiyorum böyle devam ederse sene sonu Araplara kitleyelim derim ben.Ziyech için de emin değilim keza.Şuan tek düşüncem Abdülkerim harici Türk oynatmamamız.

Hem 12 yabancı diyorlar hem de kadro 26 kişi olacak diyorlar. Mesela bjk nin 32 oyuncusu var. 26 olsa o kadar kadro dışı sakat falan derken u17 ile falan çıkarlardı maça

şampiyon olamazsak zaha hatta icardi'nin gönderileceğini düşünüyorum, inanılmaz maliyetleri var, özellikle icardi 10m alıyor ve bonservis ödedik, böyle bir oyuncunun kötü bir dönem geçirme lüksü çok katı olmalı şu anki şartlar altında ancak kendinisin mevcut performansı çok kötü keza zaha da öyle... bu yıl maalesef transferlerden davinson dışında - ki o da 1 aydır yok - hiç verim alamadık, geçen yıldan daha geriye gittik

Üst Alt