⚽ 2023 Süper Kupa | Galatasaray 3-0 Fenerbahçe | Hükmen Galip | 7 Nisan | KUPANIN SAHİBİ GALATASARAY - Sayfa 271 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ 2023 Süper Kupa | Galatasaray 3-0 Fenerbahçe | Hükmen Galip | 7 Nisan | KUPANIN SAHİBİ GALATASARAY

fb bu maça "YABANCI HAKEM VERİLMEDİ DİYE" u-19 ile çıktı değil mi?

o zaman Karagümrük maçında da yabancı hakem olmazsa yine u-19 çıksın?

yer mi?

hadi? :d

aga tam bir paradoks söyledikleri yav

kimse de cikip hesap soramiyor asil sikinti burada zaten

yabanci hakem gelmis olsaydi full kadro cikacaklardi maca ama hakem yerli oldugu icin avrupa macini bahane edip u19u yolladilar

yani bak benim su yazdigi bir oku ve mantikli sekilde kafanda kurmaya calis

ben düsündükce basima agri giriyor

medyada da bir tane delikanli isim yok bunu soran

yabanci hakem gelecek fikstür sikinti olmayacak, onun yerine yerli hakem gelecek ve bu yüzden fikstür sikinti olacak

abi bana biri yardim etsin ben kafa olarak bunu anlamakta cidden zorlaniyorum

Golümüzü bir daha izledim adamlar resmen kendileri etmiş cezasını kendileri bulmuş. Maç başladıktan sonra dikkatle bakarsak bizimkiler diğerleri duracak diye kendi araların top çevirecekken rakip takım pres yapınca tamam o zaman deyip hücuma geçiyoruz ve golü atıyoruz.

yalan değil.. gerçekten kazandı kayserispor. ama ozamanki intertoto kupasını bugünkü konferans kupası ile kıyaslamak hata olur. konferans ligi kalitesiz diyoruz, ama intertoto (ui cup) çok daha kalitesizdi. tek amacı kazananın o dönem uefa kupasına gitme hakkını almasıydı
Bence bir farkları yok sonuçta 3 numaralı kupa. Köyferans yeni diye öyle düşünüyorsun ama biraz eskise kimse takmaz artık orayı

Bence bir farkları yok sonuçta 3 numaralı kupa. Köyferans yeni diye öyle düşünüyorsun ama biraz eskise kimse takmaz artık orayı
katılmıyorum. en basit örnek, UI Cup sezon başında oynatılırdı, kazanan takımlar (bir çok kazananı olurdu bir sezonda) uefa kupasına katılabilsin diye. birden çok kazananın olması bile bence iki turnuvayı kıyaslanmayacak hale getiriyor. ama şunda hem fikiriz, konferans ligi fener tarafından çok abartılıyor bu sezon.

Okan Buruk: "Fenerbahçeli futbolcular bekleseydi gol atmazdık."

"Önce hareketli savunma, daha sonra da pres yapmaya başladılar. Bir gol atıp sahadan çekilmek istemediklerini nereden bileceğiz? Fenerbahçeli futbolcular hiç hareket etmeyip beklese, oyuncularımızın gidip gol atmak gibi bir niyeti olmaz.

Topu bizim neden dışarı atmadığımıza gelince; protestoyu ben mi yapıyorum? Maçı oynamak isteyen taraf biziz ve eğer topu dışarı göndersek o zaman Fenerbahçe’nin protestosuna destek vermiş olurduk."

Okan Buruk: "Fenerbahçeli futbolcular bekleseydi gol atmazdık."

"Önce hareketli savunma, daha sonra da pres yapmaya başladılar. Bir gol atıp sahadan çekilmek istemediklerini nereden bileceğiz? Fenerbahçeli futbolcular hiç hareket etmeyip beklese, oyuncularımızın gidip gol atmak gibi bir niyeti olmaz.

Topu bizim neden dışarı atmadığımıza gelince; protestoyu ben mi yapıyorum? Maçı oynamak isteyen taraf biziz ve eğer topu dışarı göndersek o zaman Fenerbahçe’nin protestosuna destek vermiş olurduk."

bundan bile magduriyet cikardilar lan
yakinda cidden bunlarla ayni yari sahada durmak bile suc olacak

Üst Alt