2022 DK F Grubu M:2 | Belçika 0-2 Fas | MS | 27 Kasım | TRT 1 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2022 DK F Grubu M:2 | Belçika 0-2 Fas | MS | 27 Kasım | TRT 1

macin gizli kahramani fas'in ön liberosu sofyan amrabat bence. 95.dakikada hala önde pres yapiyordu.
yok maçın gizli kahramanı
d56237e2ab69e655ae200537aa0744a5-0WcT.jpg

şu

Belcika yillardir de bruyne lukaku ve hazard’in birseysel performansiyla bir yerlere geliyordu ama onlarin durumu ortada

Ayrica sans da belcika dan yanaydi genel de ama bugun görmüs olduk ki altin jenerasyon dedikleri oyuncular milli takim da misyonlarini tamamlamis

mahmut tekdemir'i koysan bundan daha iyi oynardi
beli dönmüyor
Sürekli yan pas geri pas. Topu alıyor 5 saniye nereye atsam diye düşünüyor.
Belçikalı olsam bugün sosyal medyayı yakardım heralde. Birde acayip gamsız maçın 90. dakikası 1-0 herif tembellikten ölecek ya topu alıyor yine bekliyor. Adamlar ileride bundan top bekliyor bu topu garantide saklıyor.
Kazara gruptan falan çıkarlar ben hocaları olsam bir daha forma vermem.

Maç öncesinde berber sordu abi maç ne olur diye. Tunus alır dedim. Abi sen de hiç futbol blmiyormuşsun yav diyor. Belçika nın yenileceği kanada maçından belli idi.

Sürekli yan pas geri pas. Topu alıyor 5 saniye nereye atsam diye düşünüyor.
Belçikalı olsam bugün sosyal medyayı yakardım heralde. Birde acayip gamsız maçın 90. dakikası 1-0 herif tembellikten ölecek ya topu alıyor yine bekliyor. Adamlar ileride bundan top bekliyor bu topu garantide saklıyor.
Kazara gruptan falan çıkarlar ben hocaları olsam bir daha forma vermem.
belcika'nin aday kadrosunu inceledim. adam akilli bir kadro yapamadim. maks bu cikiyor;

courtois
meunier faes theate castagne
bruyne dendoncker tielemans
openda mertens trossard

2.yari doku'yu alirsin. lukaku yoksa forvette mertens veya milanli uzun boylu herifi atabilirsin. suayip gereksiz bi eleman.

meunier formsuz üstelik. pek iyi görünmüyor. belcika liginde oynayan adamlarin hic birini kadroya yazmazdim ben. seviye düsük.

avrupa'nin büyük liglerinde oynayan formda oyunculari oynatmak yerine hazarlar, belcika'da oynayan ihtiyar defanslar fln oynatiyor.

Üst Alt