2022 DK Çeyrek Final | Hollanda (3) 2-2 (4) Arjantin | MS | 9 Aralık | TRT 1 - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2022 DK Çeyrek Final | Hollanda (3) 2-2 (4) Arjantin | MS | 9 Aralık | TRT 1

break-dancing-ass.gif

Ben süper lige tiyatro diyordum da bu dünya kupası onu geçti adamlar bize zorla Arjantin Portekiz finali izletecekler ittire ittire.

Bu arada her maç sonunda oynadığımız oyun yetersiz hakemi yenmemiz lazım diyen arkadaşlar şu dünya kupasını bir izlesin. Nasıl yeneceksin ki hakemi? Adamlar istediklerine kazandırıyor işte.

Ben süper lige tiyatro diyordum da bu dünya kupası onu geçti adamlar bize zorla Arjantin Portekiz finali izletecekler ittire ittire.

Bu arada her maç sonunda oynadığımız oyun yetersiz hakemi yenmemiz lazım diyen arkadaşlar şu dünya kupasını bir izlesin. Nasıl yeneceksin ki hakemi? Adamlar istediklerine kazandırıyor işte.
ne alakası var kafayı mı yediniz hollandanın 2 şutu var 2si de gol oldu maç boyu 80e kadar 1 şut çekebildiler o da isabetsizdi.

30 yas sorun olmaz. Kabul ederse en kotu 5 sene rahat oynar. Derbilerde iyi kudurtucu olur gibi. Tabi iyi genc bulursak alalim ama belli olmaz.
PL'de hali hazırda hem 30 yaşında hem de bonservisi ve maaşı yüksektir diye dedim. Brezilya'dan Beto'yu takip etmek lazım onun bonservisi de vardır ama kaleciye 1 kere iyi bonservis verirsen 10 yıllını kurtarırsın ucuza bakarsan topladığında daha fazla para harcamış olursun. Zamanında nasıl Muslera'ya parayı verip aldıysak ki o zamana göre bakıldığında iyi para verildi bonservisine yine vermeliyiz 22-25 yaşlarında falan iyi kaleci bulursak.

Bu maç için konuşuyorsan çok saçma bir argüman olmuş hakem arjantine kazandırmak istese uzatma dakikalarında o iki faulu kesinlikle çalmazdı artı penaltılara hiç götürmezdi maçı. iki takım lehine ve aleyhine çokca hata yaptı özellikle oyunu düdükleriyle çok durdurdu

Arjantin stoperlerinde bir Nelsson yokmuş bu arada hava topu konusunda. Özellikle 2. golde tam konsantre olsalar yemezlerdi.

Hakemi en son konuşması gereken Messi hakeme ve hollandanin teknik ekibini laf atmış. Hakemi geçtim de teknik ekibe ne diye laf atarsın. Yakışmadı sana.

Ayrıca şu maçta hakeme birileri kizacaksa hollandalilar kızsın.

Hakemi en son konuşması gereken Messi hakeme ve hollandanin teknik ekibini laf atmış. Hakemi geçtim de teknik ekibe ne diye laf atarsın. Yakışmadı sana.

Ayrıca şu maçta hakeme birileri kizacaksa hollandalilar kızsın.
Katılmıyorum buna hakem olmasa maç uzatmaya gitmezdi. Hollanda'nın 2. golünde ilk faulü Hollandalı yapıyor mesela. Hakem iki taraf içinde hatalı kararlar verdi kötü hakemdi. Maçı hak eden taraf Arjantin'di.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt