2021-2022 Formaları İlk Bilgiler Sızdı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2021-2022 Formaları İlk Bilgiler Sızdı!

Fiyatlar normal mi sence?

Kesinlikle değil ama enayi denmesinden hoşlanmıyorum. Bu arada @Halim Kırıkçı şahsına değildi sitemim. Bunu herkes yapıyor. Selçukspor varken enayi misin Digitürk alıyorsun; korsan siteler varken enayi misin netflix vs. alıyorsun. O ürüne o kadar para ödenir mi mal mısın? gibi sorular çok can sıkıcı. Kendi emeğinle kazandığın parayı nasıl harcayacağının hesabını veriyorsun resmen. Sitemim sadece bu ;)

Hocam tekstil bambaşka sektör. Bu kadar maliyetin olduğu durumda neden yatırım yapalım? Bunun dünyada örneği var mı ben hiç görmedim.
Konuya öyle bi girdinki tekstile girmeyeceğimize dair imzaladığımız mondros,lozan,sevr anlaşmalarını sunacaksın sandım

Falçaoya 7m veren takımın taraftarı niye yatırım yapalım diyo

Tekstilin ürün başına maliyetini biliyomusun tmk,ciklet parası

Nike la lisans anlaşmamız var galiba biz markamızı veriyoruz bunlarda maliyeti şunu bunu veriyo ve ürün ortaya çıkıyo,ürün satılırsa biz çok cüzi bi miktar alıyoruz heralde tam emin değilim parsayıda nike götürüyo bizim üstümüzden

Kaldıki bizim forma dışında ürettiğimiz ürünler yokmu bebe tulumudur tişörttür nike olmayan ürünler,onlar nasıl üretiliyo bilgin varmı brnim yok,üretebiliyoruz galiba bişeyler

Kaç yüz tane çeşit ürün üretiliyo beden sayısıyla çarptığın zaman fena olmayan bi üretim var demektir kaldıki sen başta olmak üzre herkes ürün yelpazesinin darlığndan şikayet ediyo dediğim şekille her türlü ürünü üretirsin işte

Formanıda üretirsin,gsstore beyoğlununmu ne kirası 100bin dolarmı öyle bişey deniyodu bu nedir yaw,online a döndü alışveriş iyice

Bende bu sebeple kazulet gibi boşta duran mecidiyeköydeki binayı tek merkez haline getirip (istanbul için) hem mağaza olarak hemde online satış merkezi olarak kullanabiliriz dedim

Fikrin artıları

-Nike a bel bağlamak zorunda kalmama
-istediğin ürünü formayı istediğin tasarımda üretebilme
-iş yapmayan boşa kira ödeyip zarara uğradığın store kiralarından kurtulmak
-boşta duran,yeri iyi ,büyüklüğü yeterli otel diye tasarlanan binayı değerlendirme
-satılan ürünün kar payının çoğunu nike a bırakmama kendin alma

Bak nasıl güzel fikirmiş dimi

Oluru yoksada yaz ki eksilerinide görüp hee yapamayız niketan devam diyim bende

Üst Alt