2014 DK 2. Tur | Kolombiya 2-0 Uruguay | M.S | 28 Haziran - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK 2. Tur | Kolombiya 2-0 Uruguay | M.S | 28 Haziran

Forlan yerine Gaston Ramirez ile baslamaliydi Oscar Tabarez. Acikcasi Gaston Ramirez'in turnuva boyunca yedek beklemesi son derece mantik disi. Üstelik bariz kreatif orta saha eksikligi var Uruguay'in.

Forlan yerine Gaston Ramirez ile baslamaliydi Oscar Tabarez. Acikcasi Gaston Ramirez'in turnuva boyunca yedek beklemesi son derece mantik disi. Üstelik bariz kreatif orta saha eksikligi var Uruguay'in.

-----xxxx-------xxx-----xxx-----

-Alvaro--Gargano-arevalo- Gonzales--Maxi

------------------G. Ramirez

-------------------Cavani

* LG G2 Tapatalk *

suarezsiz uruguay bı level dusuk normal bı sonuc..zaten kotu oynuyorlardı ilk golde muslera kurtarabılırdı topu ama gogus kontrol ve vurus cok kısa sure ıcınde oldu beklemıyordu ordan oyle bı sutu yedı dıye de kızılmaz.

Ribery sakatlandığı için Döşamps'ın pek üzülmediğini tahmin ediyorum sanki , kadroya alsa bir dert almasa başka dert türünden bir şahsiyet ,

peki Falcao damı benzer birisi ?

hayir ben dert oldugundan degil....sadece Falcao olmadigindan Takim oyunu oynuyorlar....Falcao olsaydi bütün yük onun üstünde olurdu ve hepsi ona calisirdi diye düsünüyorum ben....Falcaoya hayata kötü demedim.....

cavani tam bi balon

suarezin olup olmaması sorun değil

takım bildiğin 2010un kopyası.hala forlan oynuyo forlan nedir ya

Üst Alt