2014 DK 2. Tur | Hollanda 2-1 Meksika | MS | 29 Haziran - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK 2. Tur | Hollanda 2-1 Meksika | MS | 29 Haziran

götün krali oldu ne diyosun sen,adam Galatasarayda 14 gol 10 asist yapmis cl ye takimi tasimis,cl de takimi gruptan cikarmis ne konusuyorsunuz siz

Sizinle hemfikirim avukatliginida yapmiyorum. Mal mal yorumlar yapmayin. Adamin dediklerini yazdim sadece gereksiz yere rezil olmayalim diye. Tabii ki sneijderin bize kattiklarini inkar eden ya agir maldir ya da futbol dan anlamiyordur. Adam sneijderin milli takimda iyi oynadigini söylerken bazilarinin kapak takti demesi de ironik bir durum.

Sizinle hemfikirim avukatliginida yapmiyorum. Mal mal yorumlar yapmayin. Adamin dediklerini yazdim sadece gereksiz yere rezil olmayalim diye. Tabii ki sneijderin bize kattiklarini inkar eden ya agir maldir ya da futbol dan anlamiyordur. Adam sneijderin milli takimda iyi oynadigini söylerken bazilarinin kapak takti demesi de ironik bir durum.

adam ol lan burdakilere timsaha yatmayin deyip akilli ayaklarina yatma,mal gibi yorumu anca senin gibiler yazar

türkiye kupası finalinde attığı golle gelen kupa,

juventusa attığı golle gelen şampiyonlar ligi 2.turu,

ligdeki 10 küsür gol ve 10 küsür asist..

ağızlarında bir sakız "fizik güç fizik güç..."

25 kuruş olan gazete ulan fizik gücünüze de size de..

Kendime bu kadar sinirli oldugumu görmedim aylar sonra...

Hollanda için 25.00 (!!!!) veriyorlardi, ve benim Iddaa hesapta 12 euro vardi.

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

robbenin_gsaraydan_istedigi_ucret13669731600_h1018942.jpg

respect.jpg

Üst Alt