#20 Tetê - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#20 Tetê

Millet biraz ezbere yorum yapiyor gibi yaw Adam o kadar kötü degildi. Gol kacirdi okay ama pozisyon hazirladi gol pizisyonuna girdi. 5.5/10 luk performansi vardi.
Zaha 2/10 kerem 2/10 ilk yarida ezbere yorumlari birakalim bence. Okan hoca keremi cikaramiyor zaten sahaya ne kadar birakirsa biraksin 80 dk oynar rahat. Zahadanda korktu galiba

valla ziyech adam olsunda gelsin topunu oynasın

tete hic degilse mücadeleden kacmıyor yetenek olmayabilir ama sahada oldugu sürece cabalıyor
o açıdan demiyorum - dediğine hak veriyorum tabii ki.

demek istediğim nokta ziyechin 5 kere topa dokunması Tete'den daha çok şey katabilir OYUN içinde

ben o kadar çabasını görmüyorum AMA burda tabii sadece Tete'ye laf edemem. Bizim ileri hattımızda beraber oynayamayan (ama 4-2-3-1 yüzünden ama başka neden) - bunların arkasında da top yapamayan orta saha var . bu Zaha içinde geçerli - onda istatistik var ama maçlara bakıyorsun yanındakilerle paslaşması bile yok nerdeyse.

(sadece kaçırdığı goller,son vuruşlar,hiç şut denemesi olmaması nerdeyse direkt eleştirim Tete'Yi )

ama 2.8 M luk adamdanda biraz daha icraat beklerim oyun anlamında - da işte kısır döngü gibi yanı sağı solu düzgün oyun yok ofansta.

Millet biraz ezbere yorum yapiyor gibi yaw Adam o kadar kötü degildi. Gol kacirdi okay ama pozisyon hazirladi gol pizisyonuna girdi. 5.5/10 luk performansi vardi.
Zaha 2/10 kerem 2/10 ilk yarida ezbere yorumlari birakalim bence. Okan hoca keremi cikaramiyor zaten sahaya ne kadar birakirsa biraksin 80 dk oynar rahat. Zahadanda korktu galiba

sen teksin 👍

Normalde uzun zamandır bir şey demiyordum hatta yine demeyecektim ama 3 m euro'ya yakın para alan adam bu kadar kaçıramaz.

Kerem'de tonla gol kaçırıyor ama ara sıra maçları kurtarabiliyor yani gol atıp asist yapabiliyor bu hiçbir şey yapmıyor kaçırdığı gollerin haddi hesabı yok.

Şampiyonluk maçına ya da kupa finaline Tete ile çıksak bu maçı alır diyemem karşı karşıya kalsa yine atar diyemiyorum çünkü bendeki güveni artık 0'a indi.

8za9c6y.jpg

Normalde uzun zamandır bir şey demiyordum hatta yine demeyecektim ama 3 m euro'ya yakın para alan adam bu kadar kaçırıyorsa diyecek bir şeyim yok.

Kerem'de tonla gol kaçırıyor ama ara sıra maçları kurtarabiliyor yani gol atıp asist yapabiliyor bu hiçbir şey yapmıyor kaçırdığı gollerin haddi hesabı yok.

8za9c6y.jpg
39. dakikada (orta resim) bir taraftar olarak artık karnesini vermiş bulunmaktayım. Kendisine başarılar dilerim.

Normalde uzun zamandır bir şey demiyordum hatta yine demeyecektim ama 3 m euro'ya yakın para alan adam bu kadar kaçıramaz.

Şampiyonluk maçına ya da kupa finaline Tete ile çıksak bu maçı alır diyemem karşı karşıya kalsa yine atar diyemiyorum çünkü bendeki güveni artık 0'a indi.

8za9c6y.jpg
en alttakı pozisyonda kalecinin soluna vursa net gol

8za9c6y.jpg
Valla deli oldum bu pozisyonlarda. Bunun attığı golleri izledim. Bunun çakması mi var burda

Brezilyalı adama 8 ayda doğru şut çekmeyi ve doğru pas vermeyi öğretemedik.
Fenere gitse 3-5 maç en azından yarıdırır niye alamadık diye kendimizi yırtardık.
Bizde herkes paşa modunda antrenmanda kazanan takım ehehe diye foto çektirsin bunlar ısrarla.

Brezilyadan hala isteyen varda imkan varsa degolsun gitsin zaten barış oynayıp barıştan skor alacağız bu paşa da antrenman modunda takılmaya devam edip bizi drli edecek

Eğri oturup doğru konuşalım

Teknik ekip topçuların karar mekanizmasını geliştiremiyor

Karar mekanizması halihazırda iyi olan adamlar almazsak hücumlarımız yağ gibi akmaz

Yahut Barış gibi kendi kendilerini geliştirmelerini bekleyeceğiz

Üst Alt