#17 Derrick Köhn - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Derrick Köhn

Hayırlı olsun. Çok ümit vaadeden bir transfer oldu. Boey gibi vazgeçilmez olmasını temenni ediyorum. Çok potansiyelli bir oyuncu aldık. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Oyuncuyu izleyip kulübe öneren kişinin Dayı olduğu söyleniyo yav :D
thumbs_b_c_f586a539ce5ce77b2187eac6b651a3d3.jpg
Okan hocam zaman zaman bizim maçların olmadığı zamanlarda Alt Ligler'de ki maçı izlemeye gidiyom.Bunun rakibinde oynayan sağ kanat bizim hem altyapıda vardı hem de takımda denendi olmadı baktılar kiraladılar.Bu bizim sağ kanat olan kardeşimiz iyi 1 futbolcu ama bu lavuk ona maçta adım attırmadı.Kanadı otoban yaptı o maçta.Ben de bu oyuncuyu yakın takibe almıştım.Zaten talipleri olan da 1 oyuncu biz alsak bizde iş yapacağını düşünüyom..
64cbe5eb80a0320a1c7bc71c.jpg
Transfer videosunda da Dayı var :D Dün de oyuncunun menajeriyle konuşuyodu yav :D

İkinci ligden tanımadığımız bir topçu. Kumar, herkes Boey olacak değil ama bu transfer 30+ transfer etmekten daha iyi. Ucuz, iyi çıkarsa harika yoksa yollamak kolay.

Ferdi disinda TRde sol bek yok onu da alamayacağımiza göre hayırlı olsun..

Neşeli ve hafiften 'freestyle' bir havası var sanki...

Abartmaz da yeteneklerini bir parçası olduğu takımın yararına kullanmaya çalışırsa, keyif veren performanslar izletebileceğini umuyorum...

Üst Alt