17/18 H:8 | Konyaspor 0-2 Galatasaray | MS | 14 Ekim - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dikkat, Takimda buyuk bir dusus var..

Karabuk macini son dakikada kazandik, bugun de taraftari olmayan Konyayi zar zor yendik..

O ilk haftalardaki basan, hizli oynayan, rakibi surklase eden takim artik yok.. Durarak, basmadan, yavas oynuyoruz.. Tabii rakiplerde artik bizi cozduler..

Bircok oyuncuda form dusuklugu var; Ilk defa Mariano yu hic begenmedim. Lato rezalet, bildigimiz ortalari yapamadi, adam kacirdi.. Belhanda hayal kirikligi.. Ndiaye formsuz..

Tudor yatsin kalksin Gomis e sukretsin.. Evet, taraftari olmayan Konyayi yendik, 3 puan aldik ama bu oyunla Feneri yenmek cok cok zor..:(((
Takim dikkatli gitmeye calisti birazda rehavet var ayni zamanda fenerbahce maci var. Silkelenir ayaga kalkar diye dusunuyorum reaksiyon gosterebilen oyunculara sahibiz yeri geldiginde rakipten daha cok adamla ceza sahalrina girebiliyoruz .

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk gol de Gomis in vücudu önde gibi gözüksede ayaklar hizada gibi duruyor bence ofsayt değil kurala göre ayaklar esas alınıyor.

Karabuk macini son dakikada kazandik, bugun de taraftari olmayan Konyayi zar zor yendik..

O ilk haftalardaki basan, hizli oynayan, rakibi surklase eden takim artik yok.. Durarak, basmadan, yavas oynuyoruz.. Tabii rakiplerde artik bizi cozduler..

Bircok oyuncuda form dusuklugu var; Ilk defa Mariano yu hic begenmedim. Lato rezalet, bildigimiz ortalari yapamadi, adam kacirdi.. Belhanda hayal kirikligi.. Ndiaye formsuz..

Tudor yatsin kalksin Gomis e sukretsin.. Evet, taraftari olmayan Konyayi yendik, 3 puan aldik ama bu oyunla Feneri yenmek cok cok zor..:(((

İddaaya giriyormuyuz kardeşim , fb yi yenecez diyorum formasına iddaaya girelim beraberliktede alacam sana forma.

Beinsports.com'da maçın özetini izliyeyim dedim, yanlışlıkla geçen seneki maçı tıklamışsım, spiker "Sabri" deyince başımdan aşağı kaynar su döküldü sanki :D

İddaaya giriyormuyuz kardeşim , fb yi yenecez diyorum formasına iddaaya girelim beraberliktede alacam sana forma.

Feneri yenelim de , sana forma hediye edeyim, hic sorun degil..

En formda oldugumuz, 90 dakika Feneri ezdigimiz maclarda bile sans golu ile yenildigimizi veya berabere kaldigimiz maclari hatirliyorum..

Fener maclarinin ayri bir havasi var, bilirsin..

Normal sartlarda bu Feneri yenmemiz lazim. Kendi sahamizda, ve lig basindan beri iyi oynamayan bir Fener var..

Ama dikkat.. Son haftalarda bizde form dusuklugu var.. Fenerde de toparlanma var,,

Bu yuzden endiseliyim.. Ama insallah yeneriz..

Fener ve BJK taraftarı kendini kandırmaya devam etsin. Adamlar hala rahat şampiyonluk kazanırız modunda. Özellikle tinerciler. Yav he he. Hayal dünyanızda yaşamaya devam edin siz.

Selçuk özeleştirisini yapmış. Oynaması gerektiği gibi oynadı bu maç. Sonradan girip katkı sağlar böyle oynamaya devam ederse.

Belhanda ise rezaletti bugün. Şu takımdan kesilecek ilk isim gibi duruyor.

Feghouli bu sezon çok kritik yerlerde maç kurtaracak belli ki. Kalitesi belli.

Serdar Aziz'in Denayer'den çok daha iyi olduğunu gördük. Ama iyi bir alternatif.

Ndiaye etkisiz gözükse bile ortasahamızın hızlı geçilmemesini sağlayan en önemli etken.

Gomis, Maicon, Fernando her zaman ki gibi iyiydiler. Mariano ve Lato etkisizdi yine de kötü değillerdi.

Denayer bariz Serdardan daha iyi.

En formda oldugumuz, 90 dakika Feneri ezdigimiz maclarda bile sans golu ile yenildigimizi veya berabere kaldigimiz maclari hatirliyorum..

Normal sartlarda bu Feneri yenmemiz lazim. Kendi sahamizda, ve lig basindan beri iyi oynamayan bir Fener var..

Ama dikkat.. Son haftalarda bizde form dusuklugu var.. Fenerde de toparlanma var,,

yazıyı tam bitiriyordum ki fenerde toparlanma lafını gördüm :) toparlanmanın t si bile yok hatta fizik olarak berbat durumdalar sırf o yüzden kaleye gidemiyorlar

ama tabi bu derbi en malları bile köpek gibi oynarlar eger kıca basa carpıp bir top kalemize girmezse köpek gibi kossalar bile max 45 dk cıkarabilirler

Şöyle bişey var milli aralar çok kötü etkiliyo bizi afrikaya , amerikaya vs çok oyuncu gidiyo hem kafa olarak , hem fizik olarak dağılıyolar yorgunluk vs çok oluyor o kadar yol kolay değil , milli ara ardından takım tekrar toplanıyo antreman falan yapıyor ama takımında nerdeyse komple değişmesinden ötürü takımda uyumsuzluk oluyor anca maç oynayarak toparlanırdı oda bu konya maçı oldu , antalya maçında dahada kötüydük , takım oynadıkça aralarda daha az etkilemeye başlıyacak bizi , karabük maçında son dk golüyle kazandık diye endişelenmişsin ama o maçta gerçekten iyi oynadık ilk yediğimiz gol kendi hatamız , 2.gol hakem yüzünden + olarak 3.golü erkenden atmamamız laubali olmamızdan kaynaklandı önümüzde ki maçlarda olmaz aynısı fb fizik olarak kötü durumda bizde tam tersi çok iyiz , çirkeflik yaparak maçı almaya çalışacaklar uyanık olalım yeter ki erken kart yerlerse onuda yapamazlar , bende kolay kazanırız demiyorum derbi sonuçta ama oyun olarak çok üstün olucaz ve skorada etkisi olucak.

Kotu oynadigimiz bir macta 3 puan cok guzel
Ozellikle seyircisiz de olsa deplasman macinda
Cift kanat oyuncusu olan sistemde malesef istenen oyun olmuyor, ozellikle rakip resmen bariyer kurdugu zaman
Tudor da bunu tekrar gordu ve garry cikarken yasin sinan falan yerine selcuk alip tekrar eksik kanat bol ortasahali sisteme dondu
Selcuk da eskiye nazaran daha hizli oynamaya calisinca iyi oldu
Ama hala yavas, daha hizli dusunup oynayabilir

Genel olarak erken kondusyon yuklemenin etkilerini yasadigimizi dusunuyorum, o yuzden surekli basan yerine daha temkinli oynayan sistemler deniyor tudor
Bu ilerleyen haftalarda daha da goze carpabilir, gec yukleme alan oyuncularin devreye girmesi onlardan katki almamiz lazim, bugun selcuk da oldugu gibi

Erken havaya girmeyelim derim, evet ovunelim ama daha 8. hafta ve cok iyi bir takimimiz var ama hem erken yukleme yapildi (elestirmek icin soylemiyorum), hem de yedek kadromuz dar

2009-2010 sezonu olmasi lazim, 8. haftada fb 24 puan, en yakin rakibiyle fark 5 puan ama bursa sampiyon oldu
Sakin, ciddi, havaya girmeden, maksimum eforla devre arasina kadar devam etmeliyiz

9DG459.png

İlk yarıda tempomuz baya düşüktü.2.yarıda toparladık.Milli aralar hakkaten bize hiç yaramıyor.Doğruya doğru maçın en iyi oyuncusu Selçuktu.Toparlamış baya.Fernando klasik iyi oyununu oynadı.Belhanda maçın en kötüsüydü.8 haftalık dlime bakarsak takımdan mennun olmayan yoktur heralde.Feneri yener aynı haftada Başakşehir kargaları yenerse nisan ayında falan turlarız.

İlk cümlenden son cümlene kadar tamamen dikkat çekmeķ amaçlı, sıfır içerikli neden sonuç ilişkişi ve şartları düşünmeden yazmışsın. Düşük kaliteli yerel spor gazetelerin de senin yazılar iş yapar.

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt