17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül

Günaydınlar :p

OyqE9Z.png

badou aslında defansif bir oyuncu değil ve hiç olmadı.
osmanlısporda 10 numara pozisyonunda oynadı sürekli.
topu aldığında önüne gelen ilk adamı geçtiği anda direk gol pozisyonu oluyor.

fernand tolga
badou

bu şekilde denenebilir ve belhanda sol kanatta oynayabilir.

zorlu bir deplasmanın en güzel yanı da galibiyetle dönmektir.

armanın olduğu her yerde olacağız.

ZİRVEDEYİZ CANIM SESİNİZ DUYULMUYOR!!

Hakemin kritik kararlari aleyhte , sanssizlik had safhada , yani 4-5 olacak mac , hatta 2-1 den sonra bile kacanlar ..

gollerin gelis zamani olarak zor mac gibi gorunse de bursa resmen ezildi , bu macta tek sekilde puan kaybi olurdu , ilk yarida bir kac kez 2-0 a getirecek pozisyonlar yakaladilar , o zaman olabilirdi anca

Tudor rezil olacak gözüyle bakarken kahraman oluverdi... ben hala Mariano-yasin değişikliğine akıl sır erdiremiyorum ..Takımın en iyisini çıkarıp ne yapacağı belirsiz yasini sağ beke monte etti.. Tolga takımın en kötüsüydü hatta golü saymayalım yaptığı tek olumlu hareket yok.. Ama adam golü attı..Çok ilginç işler döndü dün akşam Tudor güven verdi mi derseniz açıçası ben hala tedirginim.. Ama net görünen bir gerçek var fizik-kondisyon olarak bu takımın ligin çok üstünde..Bursalıların 60tan sonra dilleri dışarıda gerzerken bizimkiler son 15 dakikada 2 gol buldu Bursa o kadar bitmişti ki tolganın golüne tepki bile veremediler

hakem olabilecek bütün takdir haklarını bursaya verdi bariz görülen şeyleri çalmak zorunda kaldı en başta penaltı güme gitti ve bir kaç kritik pozisyonda faul kararları bizim aleyhimize takım sakin kaldı ve oyuna gelmedi, biraz akıllı adam ki sinsi çalıyor azcık aptal olsa ateşe atardı kendisini de ama ince doğramacı olduğu ve FENERBAHÇE TARAFTARI olduğu bilinen bir hakemden ne beklenir ki

Katılıyorum, gollere yapabileceği hiçbir şey yoktu!

TAkımın inanılmaz bi hava topu gücü oldu. DÜn her topta bizimkiler kafayı vurdu kullandığımız kornerlerde, rakibin kornerlerinde, yan toplarda hepsinde bizimkiler kafa vuruyo..

Ic sahada gomis tamam ama dis saha icin devre arasi daha pir pir suratli bir firsat transferi dusunulebilir

dun 2-1 den sonraki 10 dakikada o fisi cekebilecek tipte biri

Üst Alt