17/18 H:5 | Galatasaray 2-0 Kasımpaşa | MS | 16 Eylül - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:5 | Galatasaray 2-0 Kasımpaşa | MS | 16 Eylül

Tam dayaklik. Falakaya yatirmak gerek o beyinsizi.
Yasin ve sinan denen iki kafasızdan bize yedek bile fayda olmaz
Şu an halı sahaya bile çağırmam bu iki bencili

Gomis tatil olmasına rağmen yine çalışıyo bugün, yasin denen herif gezmelerde doymadı herif.
Allah bizi ve Türk futbolunu eray tarık sinan yasin ismail ozan gibilerden korusun.

TapaTalK

Sirf elestiri olsun diye pozisyon üretmekte zorlaniyoruz demek komik

Veysel'in yerde kaldigi pozisyonda Rodrigues karsi karsiya kacirdi,belhanda'nin pasinda tolga karsi karsiya kacirdi,mariano'nun ortada gomis alti pastan kacirdi,yine mariano'nun ortada tolga kacirdi,mariano kendi cabasiyla yarattigi pozisyonda kaleci cikardi,gomis'in ceza sahasi icinde belhanda'ya indirdigi pozisyon

Farkli maci izlediniz heralde

Yine bana sataşmışsın Arda peki. Mesajımda pozisyon değil, net pozisyon yazıyor. Attığımız iki gol dışında net denebilecek pozisyon yok, bu pozisyonumuz yok demek anlamına gelmiyor. Bunda tabiki rakibin ilk gole kadar iyi kapanmasının ve kanatlarımızın henüz tam anlamı ile iyi işlemediğinin etkisi olduğunu düşünüyorum. Hayır, Galatasarayın maçını izledim ve ben böyle gözlemledim. Saymış olduğun pozisyonların hepsini biliyorum ama hiç birisi yüzde yüzlük pozisyonlar değildi.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
tumblr_owe5kk3vbL1wn5tbgo1_500.jpg

tumblr_owe5kk3vbL1wn5tbgo2_500.jpg

tumblr_owe5kk3vbL1wn5tbgo3_500.jpg

arkadaşlar maç sonu bakamadım nejat gelip paşa kesin küme düşer dünyanın en zayıf takımı dedi mi

ona göre dünyanın gelmiş geçmiş en kötü takımları listemi güncelleyeceğim kayseri, osmanlı ve sivas'ın yanına

Onur klasik sekilde aglamaya devam etmiş.
Malum karga da yine alışılagelmiş sekilde piyasadan kaybolmuş. Aksam konyayı yenerseler damlar buraya

+ Bize en ters gelebilecek tipte rakiplerden biriyle oynadik, onemli bir galibiyet.

+ Takimin istahi ve defansif performans en pozitif nokta. Serdar yada Maicon'a bir sey olmasin diye dua etmeliyiz.

- Cok fazla efor sarfediyoruz ama ileride hala yeterince pozisyon yakalayamiyoruz. Tek farkla son 20 dakikaya giren maclarin sayisi artmamali. Feghouli'nin form tutmasi ve yaraticilik sorununu cozmesi lazim.

- Duran top kullanabilen tek bir adamimiz yok, bu ciddi bir problem ve bir cozumu de yok gibi gorunuyor malesef. Belhanda topu kaldiramiyor bile, baskada isim yok ideal kadroda bu sorumlulugu alabilecek. Duran top golleri olmadan sampiyonluk cok zor.

Son düzenleme:
Arkadaslar, benim anlamadigim; hani kasimpasa maci kapali gise olacakti? Beinsports 41 bin diye verdi ekrana seyirci sayisini??
Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
41866 kişi var dedi beinsport evet.
bunun sebebi açık olarak kombine sahiplerinin gelmemesi.
en az 10.000 kombine sahibi gelmemiş.
havalar böyleyken gelmeyenler havalar soğuyunca ve yağmur çamur olduğunda nasıl gelecekler çok merak ediyorum.

Üst Alt