17/18 H:4 | Antalyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 10 Eylül - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:4 | Antalyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 10 Eylül

Hatalar var oyuncu tercihleri yanlış ama ben çok da üzülmüyorum açıkcası en azından Selçuk'un bu takımda yeri olmadığı bir kez daha anlaşıldı,skor 3-0 felan olacak ki oynasın rahat rahat..
Sinan Gümüş'ün Yasin'in Eren'in çok çalışıp yedek kulübesinden girip takıma katkıda bulunması gerek..
Bence tek eksiğimiz yedek kulübesinden çok iyi verim alamıyor oluşumuz..
Daha çok erken 30 maç var önümüzde şampiyonluk için..
Bu takıma çok inanıyorum Gomis önderliğinde şampiyon olacağız inşallah..
Destek vermemiz gerek..

Yedek kulübesinden katkı almak için doğru zamanda doğru değişiklik yapmak lazım önce. Bizim hoca da bunu yapmadığına göre kulübenin kalitesini tartışmanın manası yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok kötüydük hiç hücumu düşünmedik
Hücumu düşünsek çok rahat kazanırdık
Yediğimiz gol amatörce

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takımın dün alışılmıştan uzak bir görüntü çizdiğine hem fikirim tabii ki.
Bunun bahaneleri sayılabilir, milli ara, aşırı sıcak, futbol sahasından başka her şeye benzeyen zemin.
Üstelik kötü oyuna rağmen çok rahattım. Gol olmadan da bir şekilde atarız diyordum ikinci yarının ortasına kadar da nasıl olsa yemeyiz diyordum.
Ama belli dakikadan sonra anlamsızca kendi sahamıza kapanmaya başlayınca işin rengi değişti. Zeminse, sıcaksa karşı takıma da aynı sıcak. O dakikaya kadar anlaşılabilir olan oyun tarzı o andan sonra anlamsızlaştı.
N'Diaye-Selçuk değişimi ile 0-1'e yatacağız mesajını net bir şekilde rakibe verdik bu da onları cesaretlendirdi.
Galatasaray kötü oynasa dahi önde bastığında rakip korkuyor ve rahat çıkamıyor. Bunu yapmak yerine rakibin ceza alanımıza kadar gelmesine izin verdik. Selçuk zaten sürekli top kaptırarak başımızı belaya soktu. Linnes iyi niyetli oyununa rağmen rakibi Maicon tarafından çok zaman ezildi.
Aslında bu baskıyı yediğimiz anlarda Feghouli'yi alarak bir tehdit yaratabilirdik ama yapmadık, aynı neden ceza alanımıza kapandığımız sorusu gibi neden bu hamlenin de son 2 dakikayı beklediğini anlamadım.
Selçuk sadece orta sahayı rakibe teslim etmekle kalmadı kritik top kayıpları ve son dakikalarda kullandığı saçma sapan frikikler ile iyice kendini rezil etti.

Puan kaybını Tudor'a bağlıyorum. Aslında baştan planı kötü değildi ama oyunu takip edemedi.

1) N'Diaye yorulmuş da olsa Selçuk'u oyuna alarak rakibe "biz sindik gelin" demesi
2) Israrla hücumda bir şeyler denemek yerine 88. dakikaya kadar beklemesi hamle için.

Detaya gerek yok sadece bu 2 hamle bile bizi zor durumda bıraktı yeterince.

Defansif olarak yeterli ofansif olarak yetersiz durumdayız
Fegholui garry ile kanatlı oyuna dönmeliyiz
Gomis sürekli gelin diyordu takım gitmiyordu bunuda sıcağa bagliyorum

Taraftarın tribünde sıcaktan fenalıklar geçirdiği bir ortamda bir puan gayet iyi diyorum

Tudor istifa.
20 dk top cıkaramayan takımı sadece izleyen, bir tane top taşıyan adam sokamayan korkak kasap bu takımın hocası olamaz. Gol bagira bagira geldi.

Ayrıca antalya iyi falan değildi, o sekilde avutmayin kendinizi.

Son düzenleme:
DJassc7WAAA67f0.jpg

hay sizin yapacağınız işin...
neyse umarım bazı şeylerden ders alınmıştır. totolar havaya kalkınca ayaklar yere basmayınca bu tür kayıplar hayrlı oluyor genelde. inş buda öyledir.

dün nasıl sinirim bozulduysa 11de uyudum sabah da dayak yemiş gibi uyandım..Hadi futbol bu yenersin yenilirsin ama bu kadar aciz bişr görüntü moralimi bozdu..en son antalya 10 korner biz 0dık... İnşallah hayırlı bir puan kaybı olur takım adına hatalardnan ders çıkarırız

Bir kez daha gördük ki geriye çekilip beklemekle olmuyor bu iş STSL'de ne olursa olsun Galatasaray bu kadar kendi sahasına çekilmez maçı böyle geçirdik resmen

Bu kadar kendi sahamıza hapis olacağımıza Orta sahayı kalabalık tutup sıkı pres ile rakibi yıldırabilirdik ki buna karşı koyacak bir orta sahası yok Antalya 'nın

Tabi ki Tudor sağolsun pres gücünü Badou - Selçuk değişikliği ile 0'a indirdi üstüne birde kendi sahamıza çekti takımı bu kadar korkak oynatıp

Skor 1*0 iken bu kadar geriye yaslanıyorsan takım defansın kusursuza yakın olacak ki güvenip kapanabilesin Galatasaray hayatta o güveni vermiyor heleki defansta Denayer-Linnes orta sahada Selçuk varken

Sevgili renktaşlar statdan izledim ilk defa rakip tribünlerin içinde izledim kanser oldum Antalya'da benim şehrim ama sonuçta gönlümüzün takımı belli tv den nasıl göründü bilmiyorum ama size maçı özetleyeyim skandal bir zemin kim olsa top oynayamaz hava berbat derecede sıcak oturduğun yerden terliyorsun çok büyük etkenler oldu bunlar lakin tabi ki bahane değil golü atana kadarda pek birşey yapmadık ama atınca direk 1-0 a yattık orta sahayı bile geçmedik ! ortam elverişsiz olsada bu kabul edilebilir birşey değil bir kaç maçı koparabilecek final paslarında tam anlamıyla s*çtık ukalaca harcadık antalya desen tv den belki oyuna hakim gözükmüştür ama onlarda malum zeminden ötürü pekde birşey yapamadılar yerliler özellikle ölmüş vaziyetteydi eto'o ya helal olsun 37 yaşında golü bir tarafa bırak adam bildiğin mücadele ediyor zeminmiş sıcakmış umrunda değil 1-0 dan sonra tamamen bırakmayıp oyunu kanatlara yayıp biraz istekli oynasaydık çok rahat fişi çekerdik enseyi karartmaya gerek yok umarım ders olmuştur ama can sıkıcı bir maç olduğu kesin her koşulda istek %100 olmalı şampiyonluk böyle gelir.

Oyuncular ısınırken bile kan ter içinde kaldılar. Sağlam nem ve sıcakta oynandı maç. Ayrıca zemin tam bir skandaldı. Sakatlık yaşamadığımız için dua etmeliyiz. Henüz oturmamış bir takım, fiziksel koşulların zor olduğu, milli maçların motivasyonu bozduğu bir dönemde eksiklerine rağmen ligin güçlü kadrolarından biriyle oynadık.

Biraz kıpırdayınca golü atabiliyor olmak güzel ama taktik olarak Selçuk'un bu takımda en fazla son 5 dk. işi olur. Kapasitesi gerçekten çok kötü, bu takıma yakışmayan bir oyuncu; her zaman da yetenekleri abartılmıştı zaten. İlk sezon çok fazla gol atınca çok büyük bir yetenek gibi düşünüldü ama bizim gözümüzdeki gibi olsaydı zaten Avrupa'dan kaparlardı. Aynı şeyi Tolga için de yapıyoruz şu anda. Birkaç maç futbol şansıyla ayağına gelen golleri attı; hepsi o kadar. Bu takıma orta sahaya direnç katmak OK ama hücuma yönelik olarak verebileceği katkı yok, abartmayalım. Görevi gol atmak olmayan bir adamın ekstra iş yapıp birkaç maçta fazla gol attı diye yetenek sınırlarını görmemezlikten gelemeyiz.

Bakınca yedek kulübesinde oyunu zengileştirebilecek tek bir oyuncu var ki yakın zamanda o da ilk 11'e girecek, Feghouli. Direnç dersek Tolga, hücum gücü dersek Rodrigues oynar.

sıcağa alışkın afrikalı yı çıkarıp süper orta saha oyuncumuzu oyuna sokmak intihar etmekti !!! allahtan beraberliği kurtardık yalnız şu bir gerçek ki devre arasında mutlaka asamoah vida tarzı stoper ve gomisin alternatifi bir forvet almamız şart yedek kulübesinden oyuna girip dinamizm yaratacak oyuncumuz yok

Kötü bakmamak lazım elbet puan kayıpları olacak. Bırakın böyle bir deplasmanda olsun. Takım toplarlar kendini . Potansiyelimiz var kullanırsak ne olur ilk 3 hafta gördük. Bizim için bir uyarıydı bu maç.

Esen kalın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sahadaki takıma laf etmiyorum, sahadaki takım yönlendirildiğinde nasıl oynuyor biliyoruz. Bu 2 puan kaybı Tudor'a yazar.

Takım ne kadar iyi olursa olsun, onu yönlendiren hocaya göre oynuyor. Maç sırasında da söyledim, ikinci yarıdaki gereksiz ve çıldırtan kapanma Galatasaray'a lig maçlarında yakışmaz.

Ndiaye-Selçuk değişikliği Aykut Kocaman değişikliğidir. Napalım, Tudor değişikliği olarak da mı isimlendirelim artık?

Puan kayıpları olacaktır moral bozmaya gerek yok ANCAK,

Hoca herkesin kafasında soru işareti olmaya hep devam edecek. Sürekli diken üstündeyiz ve haklıyız da!!!

Oyuna müdahale edip oyunu okuyamıyor malesef her hamlesi bir tık geriye götürüyor..

Sandro menez nasri vaniquer bu antalya ile berabere kalsan okey de adamlarda yekta celutska sakıb falan var ya ayıptır zemin sıcak herşeye okeyim de 45 dakika savunma yapmak nedir be

Üst Alt