17/18 H:21 | Galatasaray 3-0 Antalyaspor | MS | 12 Şubat - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lan bisey yapmadiki kafa kafaya gelmisler ona kirmizimi çekilir

Bak renktaş bu taraftar profili ve yönetici profilleri bizde olduğu sürece bizden bir bok olmaz.

Evet belhanda ruhsuz,gamsız bir adamdır. Her an tahriklere kapılıp takımı eksik bırakabilecek topçudur.Ama şu pozisyonda şu adama kırmızı kart veren adam katıksız o çocuğudur.

Ulan iki şikeci takımın maçlarındaki oyuncular hakem dövüyor lan. Her pozisyona itiraz edip hakemleri itip kakıyorlar.şu pozisyona göre her maç kırmıZı görmeleri lazım.
İlk başta dediğim gibi bu taraftar bu başkan ve yönetici profilleri bizde olduğu sürece ezilmeye mahkumuz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ne kadar konussak boşa.itiraz edilmeli ve bu takımın verilmeyen penaltılarının,kolay cıkan kartların hesabı sorulmalı artık.şakası yok,şampiyonluga oynuyoruz.belhanda için itiraz edilmeli,olası cezası kalkmalı.

bu haketti saçmalıgını da bırakın ya.aynısı feghouliye de yapıldı iyi oynarken.bu kadar kör gözlü olmayın.resmen her maç hakemler dogruyo bizi.

2.yarı oynamayı biz istemedik.ilk yarı ezdik antalyayı.2.yarıda da önde basıp hücum yapsaydık 6-0,7-0 biterdi

oynamadık değil oynayamadık. ikinci yarı presli, basarak,alan daraltarak oynadılar ve biz topu çeviremedik. baskı yediğimizde topu çıkaramama sorunumuz var. biz de onlar gibi oynadık ve en azından pozisyon vermedik.

vjpQaO.png

Ezmeden de oyunu kontrol edebilmeliyiz.o ezilen Antalya 270 pas biz 200 pas yapmışız bu rezil bir istatistiktir.pas özürlü bir takımız ve bu düzelmezse başarı imkansızdır.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Haklısın ama bence bu oyuncu grubu pas oyunu yapamaz. Fernando ve Ndiaye'li hali de yapamıyordu, bu hali hiç yapamaz. Böyle olacaksa olacak işte. Başka çıkar yol yok.

Bu sene oynadığımız büyük maçların sıkıntılı geçmesinin temel sebebi de bu zaten.

Son düzenleme:
Mutlu etti takımımız teşekkür ederiz,Belhanda ve Selçuk'u ayırıyorum herkes iyiydi,Maicon'un bir tık üstüydü Serdar o yüzden maçın adamı Serdar.

oynamadık değil oynayamadık. ikinci yarı presli, basarak,alan daraltarak oynadılar ve biz topu çeviremedik. baskı yediğimizde topu çıkaramama sorunumuz var. biz de onlar gibi oynadık ve en azından pozisyon vermedik.

hoca da dedi şimdi.15 gunde 4 maç yapıldıgından bırakmış olabiliriz gibi açıklama yaptı.maçı net şekilde bıraktık,antalya da gaza gelip pres yapmıs olaiblir ama bi halta yaramadı.biraz önde bassaydık antalyanın top kayıplarından 2 gol bulurduk.yine de kaçan 2 net pozisyon var gomisle,ikinci yarı bütün o isteksizliğimize ragmen.

fernando dönünce hersey daha iyi olur.bu ortasaha ile bu bile iyi.

Son düzenleme:
Haklısın ama bence bu oyuncu grubu pas oyunu yapamaz. Fernando ve Ndiaye'li hali de yapamıyordu, bu hali hiç yapamaz. Böyle olacaksa olacak işte. Başka çıkar yol yok.
Fernando gelince nispi bir ilerleme olur ama artık anladım ki bizden pas takımı olmaz.bilhassa öne geçtiğimiz baskı ve pres yediğimiz maçlarda Allah'a emanet sonumuz.defansta maicon ve serdarın top sürmekten oyun kurmaktan aciz olması da bunda etkili.

Aykut ve Şenol sürekli ağlayıp durdu istediklerini aldılar. Biz hakemlerle ilgili ses çıkarmadığımız sürece böyle gelip doğrarlar adamı. Şu pozisyon kadıköyde ya da vodafoneda olsa sarı bile çıkmazdı. Belhanda uzaklaşıyor, Antalyalı gelip tahrik ediyor, hakem bozuntusu Belhanda'yı atıyor. Böyle saçmalık olmaz cezaya kesinlikle itiraz edilmeli.

Aykut ve Şenol sürekli ağlayıp durdu istediklerini aldılar. Biz hakemlerle ilgili ses çıkarmadığımız sürece böyle gelip doğrarlar adamı. Şu pozisyon kadıköyde ya da vodafoneda olsa sarı bile çıkmazdı. Belhanda uzaklaşıyor, Antalyalı gelip tahrik ediyor, hakem bozuntusu Belhanda'yı atıyor. Böyle saçmalık olmaz cezaya kesinlikle itiraz edilmeli.

aynen fena da oynamadı belhanda bu maç.yazık oldu.

Fernando gelince nispi bir ilerleme olur ama artık anladım ki bizden pas takımı olmaz.bilhassa öne geçtiğimiz baskı ve pres yediğimiz maçlarda Allah'a emanet sonumuz.defansta maicon ve serdarın top sürmekten oyun kurmaktan aciz olması da bunda etkili.

Fatih Terim: "İkinci yarıdaki oyuna bakınca da, dileğim öyle değildi ama böyle de oynamak lazım bazen. Aslolan lider olmaktı. Pastan, topun kontrolünden uzaklaşmamalıyız sonuç kaç kaç olursa olsun."

Fatih Terim: "Şöyle bir bakacak olursak 15 günde 4 maç oynadık. İkinci yarıda ki performansı biraz da buna bağlıyorum. 3-0 olunca biraz daha rahat oynadık. İkinci yarıyı görmezden geliyorum."

fatih hocanın acıklamalarından anladıgım sırf hamzanın takımı diye 2.yarı durmusuz.niye acıyosak antalyaya....ilkyarıdaki maçta köpek gibi oynamıstı hepsi.

Abdurrahim Albayrak: "Ciddi loca sattık. Bizi bu günlerde maddi ve manevi destekleyen can dostlarımıza teşekkür ediyorum."

Abdurrahim Albayrak: "Belhanda için şok yaşıyorum. Sahamızda ve 3-0 öndeyken kırmızı kart görmesi... Çok enteresan, Antalyasporlu yabancı oyuncular içeriye girerken 'Nasıl olur da bu durumda bir oyuncu kırmızı görür' diye hayret etmiş. Kendisi de üzülecektir."

Abdurrahim Albayrak: "En büyük transferlerimiz Donk olsun, Selçuk olsun, birçok oyuncuyu kazandık. Sol bekte de size söylemiştim hoca son günde bombayı patlatır diye. Ne kadar isabetli bir tercih yaptığımızı herkes görüyor."

Abdurrahim Albayrak: "Geçen bir oyuncu bana, "Televizyonda niye 4 aydır para alamıyorlar" diyorsunuz dedi. Ben de "Alamıyorsunuz" dedim. "Hayır, 7 aydır alamıyoruz" dedi. Kolay değil arkadaşlar, zor bir dönemeçten geçiyoruz."

Üst Alt