17/18 H:21 | Başakşehir 0-2 Fenerbahçe | MS | 11 Şubat - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5 te 5 yapmanın anlamı yok şuanda şu sonuçtan sonra.5 te 5 üstüne kadıköyde yenilmemen lazım veya yenilsen bile yeniden 5 te 5 yapman lazım ki bence çok çok zor fener maçı sonrası 5 te 5.Fener minimum 72 puan yapar benim hesabıma göre.Çok ekstra puan kaybı yapıp ikram eder mi,şu noktadan sonra çok zor.Biz gerçekten şampiyon olacaksak kadıköyde yenilmeyeceğiz.Kadıköyde yenilirsek şampiyon olamayız.Heleki oraya 3 puan farkla gidip liderliği bırakırsak bir daha da liderlik göremeyiz

Tamam fenerde burda öyle abartıldığı kadar kötü değil..Fakat sende tam tersi çok abartıyorsun.
Adamlar daha yeni öyle veya böyle gençlere puan kaybetti.Neye göre yapıyorsun bu hesabı..

Ne olursa olsun şu ligde çok rahat şampiyon olmamız gerekirken her zamanki gibi çapsız başkan ve yöneticiler yüzünden şampiyonluğu riske attık. Teknik adam seçimi olsun , transfer dönemleri olsun o kadar basit hatalar yapıldıki bizi yönetenlerin yatacak yeri yok.En çokda dursun ve ekibinin.

Bende şampiyonlukda bizden sonra bjkyi fenerden daha önde görüyorum.

Son düzenleme:
La herif 78 yere fener şampiyonluğun en büyük adayı yazdı.Sanki görende barcelona gibi top oynuyor sanacak.Haftaya Alanya maçını bile alacakları şüpheli.Hatta şuanda bile beşiktaş onlardan daha büyük rakip gözümde.Bir bok oynasalar korkacam gerçektende 10 kişi geriye yaslanıp bakalım anadolu deplasmanlarında nasıl gol atacaklar göreceğiz.

Son düzenleme:
Onu bunu bilmem, kadıköyden lider dönersek şampiyonuz, dönemezsek şampiyon olamayız. O maça kadar fb ile aramızda 5-6 puan fark olmalı

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ya hep ya hiç diye bişey yok şampiyonluk yolunda.çok yazdım ama yine yazayım.2015te 4 puan farkla gittik kadıköye,yenildik.ertesi hafta basaksehirle 2-0 önde iken 2-2- berabere kaldık ve liderliği beşiktaş aldı o hafta.ve bizim daha trabzon deplasmanımız,zorlu mersin deplasmanımız,akhisar deplasmanımız,içerde beşiktaş maçı vardı.sonunda ise sampiyon olduk.kadromuz öyle iyi de değildi,muslera ve sneijder taşıyodu bizi,biraz da yasin.

yani lider ol olma,şampiyonluk yarısındaysan son haftalarda şansın yüksektir her zaman.hele ki GALATASARAY'san...

Son düzenleme:
bizim taraftar kadar yangıncı taraftar yok kesinlikle

ahlamalar vahlamalar baslamıs ,mac öncesi herkes fener yensin modundaydı simdi feneri sampiyon belediyeyi 2.küme takımı yaptılar,az tutarlı olun !!

fenerin fikstürü iyi diyenlerse gidip elini yüzünü yıkasın ,adamlar son 7 macını filan alt sıralardaki takımlarla oynayacaklar

ne fener ne tinerciler ne biz o yangın yeri takımlarla kolaymı maclar oynayacaz sanıyorsunuz

yorum yazarken beyninizi mantıgınızı mutfakta unutupta sacma seyler yazmayın.

3 tane unsur var

- birincisi , haftanin ya da son haftalarin esas kaybedenleri goztepe trabzon ve kayseri takimlaridir , goztepe belki anlasilabilir ama trabzon 5 beraberlikten 3 unu kazansa , kayseri ise sadece bu hafta bile kazansa liderle arasindaki mesafe 2 macti ve biz haric hepsiyle maci var , trabzon keza cok buyuk firsat tepti , kayseri ile trabzon benim surpriz adaylarimdi , resmen mayina bastilar

- ikincisi , hatirlarsaniz basaksehir fb yi kadikoyde yendiginde de keske berabere bitseydi dediydim , bugun de oyle dedim , basaksehir ile fb birbirleri ile maclardan 3 er puan aldilar , ama 2 mac da berabere kalsalardi 2 ser puan alacaklardi .. ve senin fb ile aranda 3 yerine 4 , basaksehirle 1 yerine 2 olacakti .

- ucuncusu , nedense bizim ve bjk taraftarinda neredeyse bayram havasi var , fb nin malatya sivas kayseri ve kasimpasa gibi deplasmanlari var ama bir de bizle iceride maci var , bizim 0 cektigimiz 2 deplasmandan 4 puan cikardilar , eger bizi de yenerlerse 7 puan ve ikili averaj , yani 8 puanlik diferans yaklamamiz gerekecek toplamda .

Bu yuzden bjk nin fb yi yenmesi gerekiyor , normalde beraberlik derdim ama rencide etmesi lazim besiktasin , fb yi ancak bu koparir .

Fb nin genel gorus aksine , acilen puan kayiplarina devam etmesi lazim , cok dalga geciliyor ama ben bu kadar onemsiz gormuyorum fb nin durumunu

DVxb0BxWAAEgQv4

Messi Suarez Iniesta'dan Mahmut Attamah Napoleoni'lere kadere bak
Stanford Üniversitesi Elektronik Mühendisliği’nden Şırnak Üniversitesi Tahta Oymacılığı Bölümü’ne.

Üst Alt