17/18 H:14 | Fenerbahçe 4-2 Kasımpaşa | MS | 3 Aralık - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:14 | Fenerbahçe 4-2 Kasımpaşa | MS | 3 Aralık

Arkadaslar neden ikili surekli tartisma var aranizda

keyifli bir macti , guzel bir futbol aksamiydi

bu kez bizim icin kotu bir hafta sonu oldu , olabilir

sakin olalim itidalle karsilayalim

Arkadaslar neden ikili surekli tartisma var aranizda

keyifli bir macti , guzel bir futbol aksamiydi

bu kez bizim icin kotu bir hafta sonu oldu , olabilir

sakin olalim itidalle karsilayalim
Çünkü burası insanların, farklı karakterde olan insanların olduğu bir yer. Küfür ve hakaret olmadıkça, kötü niyetli dalga geçilmedikce fikir ayrılıklarının olmasının, konuşulmasının bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Lakin bir oyuncu hakkında yapılan yorum sonrası o tür cevaplar verilir ise bende kendimi savunma amaçlı gereken cevabı veririm.

Gelip oyuncu veya Teknik ekip hakkında yorum yapanlara diyecek hiç bir lafım yok, aynı senin dediğin gibi herkes aynı düşünmek zorunda değil.

Ancak bu işi daha ileri getirip millete cahil diyenlere, siz nasıl taraftarsınız diyenlere, üstelik bunu çok rahat bir biçimde böbürlene böbürlene yapanlara aslında kinayeli mesaj ile az bile söylüyorum.

Bu yüzden bir kez daha seni önce bu kişilere neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlatmaya davet ediyorum. Bunu yapmadıkça hiç boşuna benim niyetimi sorgulama. Benim niyetim belli, Galatasaray hakkında konuşmak ama bunu yaptığımız için taraftara, buna burada ki Taraftar dahil, yani ben de dahilim, bir oyuncuyu veya Teknik Direktörü eleştiriyoruz diye demediğini bırakmayanlar küfür ve hakaret dışında her muameleyi hak ediyorlar. Bu muameleye maruz kalanların gösterdiği bu reaksiyonu sadece ben vermiyorum, aç bak Belhanda, Tudor, Ndiaye konularını. Bak bakalım kaç kişi bu durumdan rahatsız oldukları için aynı benim gibi kinayeli mesajlar yazıyorlar.

Senin bes belli benim ile bir sorunun var, olmasa bir oyuncu ile ilgili pas kalitesinin iyi olmadığını yazdığım bir mesaja oyuncu ile ilgili değil de benimle ilgili bir cevap yazmazdın. Benim ile ilgili bir derdin olmasa, benim gibi kinayeli olan bir sürü mesajı görmüş olur, onlara da tepki verirdin.

Bu yüzden üç tane çözüm yolu var. Birincisi bana göre haksız ve yersiz kişisel sorunundan vazgeçmek, çünkü benim derdimin kimlerle ve hangi tavırlar ile olduğunu net bir şekilde yazdım, bu kişi ve tavırlara karşı da bu reaksiyonlarım devam edecek çünkü hiç kimse burada üyelerin Taraftarlığına ve aklına laf edemez. İkincisi Forumun imkanlarından yararlanmak ve beni yok say listesine almak. Üçüncüsü benim ile bir derdin var ise bunu özel mesaj yolu ile halletmek.

Estagfurullah, benim senin ile bir sorunum yok, sadece son zamanda yaptigin yorumlari iyi niyetli bulmuyorum, ha senden oyle fazla alinti yapmadim da, 2-3 kere yapmisimdir ama hic bir zaman saygisizlik da etmemisimdir.

Dun ndiaye konusunda yazdigin yorum laf sokmakti, herkesin mutsuz oldugu bir derbi sonrasi laf sokmak yerine o kisileri alintilayip yorum yazsan daha iyi olurdu.

Neyse, bu konu uzadikca uzayacak. Sen baskalarina laf sokmaya devam et ben seni rahatsiz etmeyim.

Evet Ndiaye beklenen performansı göstermedi diye süper ligde oynayan diğer oyuncular da beklenen performansı göstermeyecek

Ispanyada gol krallığına oynayan Cedric Bakambu gibi

Te allahım bu nasıl bir eğitimsizlik, bu nasıl bir cahillik....

Evet bi Ndiaye tutmadı suni üstün zeka. Donk,Amrabat,Dany sayfalarca tutacak yerli çöpler giden milyon eurolar. Hala basmıyor dimi kafanız bu ligden ot almak istesen kapıyı 5 milyon eurodan açıyorlar. Ndiaye gibi inat edip 8 milyon bayılalım.

Ben fazlasıyla isim sayabiliyorum sen bir kez Bakambu diyebiliyorsun bozuk saat misali o kadarda olsun. Kaldı ki o mevkide Bakambuya gelene kadar ne futbolcular var.

Evet bi Ndiaye tutmadı suni üstün zeka. Donk,Amrabat,Dany sayfalarca tutacak yerli çöpler giden milyon eurolar. Hala basmıyor dimi kafanız bu ligden ot almak istesen kapıyı 5 milyon eurodan açıyorlar. Ndiaye gibi inat edip 8 milyon bayılalım.

Ben fazlasıyla isim sayabiliyorum sen bir kez Bakambu diyebiliyorsun bozuk saat misali o kadarda olsun. Kaldı ki o mevkide Bakambuya gelene kadar ne futbolcular var.

Mensahın bonservisi atleticoda ilerizekali kardeşim

Ahkam kesecegine önce tartıştığın şeyi iyice araştır, sonra boş mesajını yaz

Bu yaşta böyle şeyleri öğrenmen lazım artık.

fenerbahçem bu sene şampiyon inşallah-ül azim

rJz5OB.gif

Mensahın bonservisi atleticoda ilerizekali kardeşim

Ahkam kesecegine önce tartıştığın şeyi iyice araştır, sonra boş mesajını yaz

Bu yaşta böyle şeyleri öğrenmen lazım artık.

Onun bonservisinin Paşada olmadığını bende biliyorum zaten. Ama sen adamın burda oluşturacağı pazarda asıl klübü sana ne kadar iteleyecek onu düşünemiyorsun.

Bunu düşünemediğinede hiç şaşırmadım

Estagfurullah, benim senin ile bir sorunum yok, sadece son zamanda yaptigin yorumlari iyi niyetli bulmuyorum, ha senden oyle fazla alinti yapmadim da, 2-3 kere yapmisimdir ama hic bir zaman saygisizlik da etmemisimdir.

Dun ndiaye konusunda yazdigin yorum laf sokmakti, herkesin mutsuz oldugu bir derbi sonrasi laf sokmak yerine o kisileri alintilayip yorum yazsan daha iyi olurdu.

Neyse, bu konu uzadikca uzayacak. Sen baskalarina laf sokmaya devam et ben seni rahatsiz etmeyim.
Evet Yusuf laf sokmaktı, kinayeli mesajın gayesi budur zaten. Ben bunu inkar etmiyorum zaten. Ama ne diyorum, ben en azından kinaye ile bırakıyorum, milletin aklına, taraftarlığına laf ettiğim, hatta kötü niyet ile fikirleri ile dalga geçtiğim bir mesajımı bulamazsın.

Bu yüzden seni ilk önce bunu yapmama sebep olan mesajlara tepki vermeye davet ediyorum. Eksikleri dile getiriyoruz diye, özellikle kazanılan maçlar sonrası eksikleri dile getirenlere hitaben neler yazılıyor iyi takip etmeni rica ediyorum. Öyle benim ki gibi kinaye ile kalmıyor, maşallah cehaletten giriliyor, taraftarlıktan çıkılıyor. Bu hakkı, bu haddi kime göre, neye göre kendilerinde buluyorlar, bunu sorgulaman lazım önce. Çünkü burası Galatasaray forumu, burada eleştiri de olur, kazanılan maçlardan sonra bile. Futbolcu ve Teknik Direktörler sanki babalarının oğulları gibi tepkiler verenler oluyor, önce bunları sorgulaman gerekli. Bu yüzden buna ve benim gibi bir çok kişi böyle kinayeli reaksiyon veriyor. Dediğim gibi bir önceki mesajımda yazdığım konulara bakman benim yazdığım tür bir sürü mesajı görmen için yeterli olacaktır.

Yoksa derbi sonrası, böylesi bir derbi sonrası kimse ile uğraşma derdinde değilim ama işte bazen insanın taa burasına geliyor denir ya, işte öyle durumlar oluşuyor.

Son düzenleme:
Çünkü burası insanların, farklı karakterde olan insanların olduğu bir yer. Küfür ve hakaret olmadıkça, kötü niyetli dalga geçilmedikce fikir ayrılıklarının olmasının, konuşulmasının bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Lakin bir oyuncu hakkında yapılan yorum sonrası o tür cevaplar verilir ise bende kendimi savunma amaçlı gereken cevabı veririm.

Ustat , bugune kadar biliyorsun bana sayisiz elestiri yoneltmissindir . Ben de saygiyla dinledim

musadenle ben de bu kerelik bir elestiri yonelteyim saygiyla karsilaman umuduyla

asiri cok konusuyorsun . Ve surekli karsilikli cevap verme seklinde

Ustat , bugune kadar biliyorsun bana sayisiz elestiri yoneltmissindir . Ben de saygiyla dinledim

musadenle ben de bu kerelik bir elestiri yonelteyim saygiyla karsilaman umuduyla

asiri cok konusuyorsun . Ve surekli karsilikli cevap verme seklinde
Doğru, bu huyum var.
Kendime göre gerekli, bazısına göre kafa açma fazla konuşma. Karşılıklı olması doğal zaten, çünkü Yusuf direk bana yazdı.

Son düzenleme:
Üst Alt