17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 2. Ön Eleme M:2 | Galatasaray 1-1 Östersunds | MS | 20 Temmuz | Smart Spor

Aklım elendik diyor, gönlüm elvermiyor. Çıkıp şöyle 4-5 tane atsalar bari. Hayır takımdan umudum yok ama Avrupasız bir Galatasaray düşünemiyorum...

hic birsey olacagi yok, bu saaten sonra bu takimdan bi halt olmaz.
ne yönetimi ne antrenörü ne oyunculari bi moka yariyor.
taraftar zaten birbirine muhalefet etmekle meskul.
artik anacak yönetim degisikligi birlik beraberlik getirebilir yeni hava olusur.
neyse hayirlisi artik.

Muslera
Serdar Maicon Ahmet
Yasin Selçuk Belhanda Linnes
Sinan Gomis Rodrigues

Şu mallar çıkıp 6-7 tane atamıyorsa kulüp kayyuma devredilsin.

HTC 10

Gercekten cok kotu durum

kötü olanida su.
egerki turu gecemesek zaten tr liginde oynuyoruz diyipte transferleri rafa kaldilmalari olur.
belkide feg mariano bunun icin bekletiliyor.
bu yönetimden hersey beklenir.
halbuki avrupada ol olma bu adamlara ihtiyacin var ki baska türlü sampiyon olamasin.
hele ki bu orta saha ile, feg mariano ve orta saha bu 3 transfer gelmesin bu sene yine bosa kürek cekeriz.

Elenirsek hemen td arayislarina baslarlar. Bulduklari gun tudor kicina tekmeyi yer.

Dursunun kulube getirecegi adamlardan da hayir gelmez kendi gibi.

Ligi ilk 4 disinda bitiririz. Bjkyi, fb yi, ibb yi ve trabzonu gecme ihtimalimiz yok.

Sene sonu da dursunun kicina tekmeyi kongre vurur ve dursun tarihin en cibiliyetsiz baskani olarak yerini alir!

Umarim mayista iyi bir baskanimiz olur.

Ulan selçukun kazandığı parayı bunlar komple yedeğiyle beraber bütün topçularına veriyorlar.Yazıklar olsun böyle futbolculara,böyle teknik direktöre.Yarın bir saniye düşünmeden hepsine mağlubiyetten ötürü para cezası keser maaşında yarı yarıya indirim yaparım işine gelmeyenin yolu açık olsun.

Hani berabere kalsan yine anlarım ama koskoca 90 dakikada bir pozisyona bile giremedik şu takıma karşı bu kadar rezalet olmaz,kabul edilemez.

Galatasaray bu duruma düşecek takım değildi resmen kimyasını,ruhunu bozdu namussuz karaktersizler.

Üst Alt