16/17 H:9 | Adanaspor 0-1 Galatasaray | M.S | 29 Ekim - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:9 | Adanaspor 0-1 Galatasaray | M.S | 29 Ekim

tumblr_ocd5gcnyHY1vzplduo1_1280.jpg

Sabriyi siz bek olarak mi goruyorsnz yoksa acik mi ona gore normal yada anormal performans gosterdigine kanaat getiririz.

Sonra semih icin daha bi durun yahu ligin sonuncusu adamlar hani. Kac tane pozisyon verdik defansta eli ayagi duzgun takim mac basinda perisan ederdi bugun semihe sovuyor olurduk.

Sabri, selcuk, podolski les sifir yildiz
Semih, tolga, chedjou, eren **
Carole, muslera, jong ***
Bruma muazzam*****

genel bir form düşüklüğü var takımda..
bihassa eren tolga ve poldi vasatın bile altındaydı..
ilk kez rikelink hocanın bütün değişikleri tam isabetti isimlerde dakikaları da 10 numaraydı..
forumuzda artık klişeleşmiş 3S (sabri+selçuk+semih) eleştirilerine bu maçta pek katılmıyorum.
sabri, uzatma dakikalarındaki rakibini faulle indirmeme hatası dışında normal bir performans gösterdi..
semih, son yıllardaki (son 2 yıl) en iyi futbolunu sergiledi çok kritik kademeye girdi ilk yarı kaç defa bu semihmi serdar mı diye düşündürdü beni..
Selçuk ise bu..en iyi olduğu yıllarda neyse yine aynı selçuktu..frikiği girse burda ona sayanlar algıları değişeceği için Selçuk iyiydi diyeceklerdi..
bugünün kazançları ise dejong ve sinandı..
önümüzdeki haftalardan ne olduğunu bilmediğim bir umudum var hala..
iyiye gideceğiz..

Hahahaha tolga vasatın altında ama ikili mücadeleden açık bir şekilde kaçan selcuğun oyunda kalması doğru

Cidden pes insan gerçekten bazen ne diyeceğini şaşırıyor

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

maç boyunca özellikle selçuk'u izledim. adam toptan kaçıyor resmen. stoperler santra çizgisinde oyun kurmaya çalışıyor. Selçuk efendi rakip ceza sahasının etrafında dolaniyor. arada geri geliyor. buna pas geliyor yana ya da geriye veriyor. 20tane yana oynuyorsa 1 tane ileriye. tolga bundan 4 5 kat fazla ileri pas atmıştır. tolga'nın çıkmasının mantıklı bir sebebi yok. Bir tek şey aklıma geliyor. gelecek maç cezalı tolga. en azından de jong ve Selçuk biraz birbirini tanısın diye beraber oynatmış olabileceğini düşünüyorum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Riekerink maçı aldı abi mükemmel değişiklikler yaptı takımın yıldızı Bruma ile kazandık daha fazla atabilirdik ama olmadı olsun mühim olan 3 puan..

De Jong çok kalite topçudur bunu haftaya göreceksiniz,
Artı takımı tü kaka yapmayı bırakın dün Beşiktaş'ta bir nane top oynamadı..
Boşverin medyayı kazanmak önemlidir..
Ligde kolay maç yok..

Deplasman deplasmadir bu takimda hic bisey değismedi diyenler bi bu seneki deplasmanda mac kaybetmedik mesela bu bile buseylerin degistiğini gösterir her mac sonrasi aglamayi birakin artik

İyi kötü bir şekilde kazanma alışkanlığı kazanıyoruz. Önemli olan skor arkadaşlar. Ama şu da var ki Adana 11 kişiyle savunma yaptı. Kapanan rakiplere karşı hep zorlanacağız. Maçların ilk 20 dakikası gol bulabilirsek her maç fark olur. Ama ilk golü bulamayınca böyle kötü takımlara 1-0 zor kazanıyorsun. Sorun burda

İyi kötü bir şekilde kazanma alışkanlığı kazanıyoruz. Önemli olan skor arkadaşlar. Ama şu da var ki Adana 11 kişiyle savunma yaptı. Kapanan rakiplere karşı hep zorlanacağız. Maçların ilk 20 dakikası gol bulabilirsek her maç fark olur. Ama ilk golü bulamayınca böyle kötü takımlara 1-0 zor kazanıyorsun. Sorun burda

2011-2012'de göbekten darma duman ediyorduk bütün takımları.Son 5 seneyi başarı açısından muhteşem geçirdik,ama futbol olarak bakacak olursak 2011-2012'nin üzerine koymamız gerekirken azami nokta orası olarak kaldı.2011-2012'nin üzerine çıkamadık.

Maçın başlarında Yasin, Eren'e topu aktarabilse maçı daha erken koparabilirdik.
Deplasmanlarda buna daha dikkat edebilsek iyi olacak.
3. Bölgede biraz daha yaratıcılık...

Resmen mok gibi oynadik hic eveleyip gevelemeye gerek yok bu futbolla sampiyonluk filan hayal gercekci olmak lazim bu takima acilen 2 stoper bir orta saha sağ acik ve hizli bir forvet lazim selcuktan acilen kurtulmamiz lazim her mac 1 kisi eksik oynuyoruz sıktı artik selcuk efendinin durarak oynayip surekli yana geriye pas vermesi dikine oynayan bir orta saha bulmamiz lazim ha bir de eren olayina deginmek istiyorum eren cok ama cok gereksiz yerlerde duruyor hic olmadik yerlerde top almaya geliyor fazla geriye geliyor bu sefer de forvette is yapamiyor anlamadim bu isi ben nasilolacak boyle bu is aklim almiyor

merhaba,
bu sene ilk kez bir maçımızı kaçırdım ama çok sevdiğim dostlarımız gelmişti isatanbula , güzel bir istanbul turu yaptık o yüzden pek üzülmedim.

maçta de jong iyi oynamış diyorlar daha doğrusu bir yöneticimiz demiş.
ama ben maç özetlerinde de jong'un ismini bir kez bile duymadım.O kadar silik miydi maçta?

Üst Alt