16/17 H:6 | Galatasaray 3-1 Antalyaspor | M.S | 2 Ekim - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:6 | Galatasaray 3-1 Antalyaspor | M.S | 2 Ekim

aynen havucu önüne uzatarak ilerletmek varken havucu verip devam etmesini beklemek çok iyi bir düşünce değil... ne kadar başarı o kadar sözleşme... yalnız bu sene başında hedef şampiyonluk muydu yönetim için onu kestiremiyorum. Sezon başında ilk maça çıkarken taraftarın %kaçı şampiyonluğa inanıyordu ki? bunu göz önüne almalıyız... Riekerink'i bu sene başarılı addetmek için kıstas şampiyonluk mudur 2.lik midir düşünmek lazım?

Kadrodan,teknik heyetten yönetimden bağımsız Galatasaray'ın hedefi her zaman şampiyonluktur,bu tartışılmaz tartışmaya dahi açılamaz.

İnanan da var inanmayan da.Çok büyük bir kitleden söz ediyoruz.Herkesi genellemek doğru değil.

Sabri bu takimda oynayamaz, linnes hic oynayamaz.

Sinan kafa yapisini degistirmezse yok olup gidecek. Riek. bizim teknik adamlarin yapmadigini yapip adam uzerinde savunmaya yardim etme baskisi kuruyor. Sinan hocanin dedigini yapmazsa yedek olucak.

Yasin ve Sinan Podolski ile Bruma nin yedegi olacak. Ama sinan bu kafayi degistirmezse yasinden daha az sure alacak.

Sinani degisim icin zorlamasi bizim futbol cografyasinda gormedigimiz bisey. Bizde hep affedici olmak, ceza kesmeme kulturu hakim. Bu herifler o yuzden genc futbolculari yontup gelistirirken biz beceremiyoruz.

Bu formulu biraz uygulayan Senol g. Fark yaratiyor bunu bile goremiyoruz.

Yasin de savunmaya yardim etmiyordu. Bjk macinda falan yasine inanamadim. Baya kritik savunma mudahaleleri oldu. Degismeye basladi o yonu. Sinan da degismek zorunda.

X adam y adamin yerine banko oynar sozu bizlere ait. Gavurlar oyle demiyor. Bu pozisyonun geregi savunmaya da yardim eden oynar, etmeyen oturur diyor.
Sabri orta açmıyo sağdan bindirme yapmıyo Linnes daha iyi sen başka maç mı izliyosun linnes sadece 1 maç kötü oynadı bjk kupa maçında gayet iyiydi yapma ya zaten bizim sorunumuz hemen adam satmak biraz güvensek bişeyler olurdu o çocuktan Brumaya da aynsını yaptınız kısacası bu tarz taraftarla bir yol olmaz köstekspor

Özetlerde de göstermediler zaten... Hatirladigim kadari ile. Uzun Top geldi, arkasindaki sag stopere ragmen Eren asirdi topu defansin arkasina, ceza sahasina dogru. Bombos alanda Sneijer sprint yapdi, topu kapdi, kaleye dogru alan bos, ceza sahasina kadar daha süremeden topu, yardima gelen sol stoper galiba yakaladi direk. sola kaydi, oradan iyi pas cikaramadi, ve atak öldü.

Selcuk ile ilgili de yazdim birseyler. Selcuk berbat, ve küsmüs takima. 3 milyon ödedigimiz adamin, küsme gibi lüksü olamaz. Sneidjer cikinca serbest atislari felan alip, birden daha fazla initiatif almaya basladi. Golü attikdan sonra, birden cabalamaya, kaymaya, top kesmeye, mücadele etmeye, cizgilere inmeye basladi. Coskulu oynadi birden.
Demekki kapdan silik olmasi ile birlikde, takima sirtini dönmüs. Kendini vermiyor maca. Ilk kesilmesi gereken adam zaten ismini anmak istemedigim X´den sonra, Selcuk Inan.
X kim sabrimi :D

Ct1YtK3WAAAkioj.jpg

Amet cakar yeni hincal uluc olmaya calisiyor yav. Basarili olmasini istedigi tarafa ölcusuz saldiriyor. Ee tabi bize saldirisinin altinda bedava hesapsiz tatli bi reklamda var nasilsa kimse cikip hesap sormuyor. Fenere bize yaptiklarini yapamaz mesela

Son düzenleme:
Pozisyon üretme sorununu poldi ile cözecegiz

Stoper sorunu icin de Derhal bir cözüm gerekiyor

Antalya macinda yedigimiz golde rakip takimin forveti orta sahanin ortasinda topla bulustugunda chedjou ve balta ile arasinda 10 metre vardi kadah'in

Hamle yapmasini bilmeyen 2 stoperle isimiz kolay olmayacak

Üst Alt