16/17 H:33 | Gaziantepspor 0-4 Beşiktaş | MS | 28 Mayıs - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:33 | Gaziantepspor 0-4 Beşiktaş | MS | 28 Mayıs

Bjk liler bu sene gecen seneki gibi antipatik bir boburlenme havasina girmediler simdiye dek , seyircisi icin arti puan , gecen sene buyuk bir gormemislik sergilemislerdi , simdi ise tek tuk anca gulunecek seyler yaziyorlar

diger yandan sezon boyunca fiko ne dediydi , herkes bize karsi , gecen sene ise herkes bizim yanimizdaydi

sebebi cok basit , iki senedir gorece olarak en iyi topu besiktas oynuyor ama bu sezonki hakem hatalari yol oldu resmen bagdata , gecen sene de vardi ama bu sezonku gibi degildi

zaten sezon sonuna dogru bir kac da aleyhte hata olunca hemen basaksehir kalibresinde bir takim bile potaya girdi

herseye ragmen nasil bjk yerine basaksehir sampiyon olaydi keske diyorsak , fb yerine de bjk olmasi iyidir , en azindan seneler onceki seviyemize geldiler , aradaki fark kapanmaz ama fb 1 sayi geride malum

fb de son duzlukte hem bizim hem hakemlerin sayesinde yuksek olasilikla avrupa ligi gruplarina kalacak

gercekten sezonu cok kotu kapatiyoruz , avrupa yok kupa yok lig yok , 3 on elemeyi gecmemiz de sorun

bjk'yi iki macta yensek biz sampiyonduk. bu sene ligi derbilerde kaybettik.

hani 8 derbi macta 24 puan bırakmak rezaletten baska birşey degil.

adam gibi takım kurun, süperstarlar getirin demiyorum, en azından formanın kıymetini bilen adamlar olursa icerdeki tüm macları seyirci desteği ile alır. dışarda da yarsını kazansan sampiyonsun.

Bu sene uzerimizde kara bulutlar var , yani sadece futboldaki derbi maclar degil , cogu maci kaybedecek sekilde oynamadik , fb den yenen gol , yani o mac 0-0 bitse pes diyecekken maglup olduk tek atakta

bjk macinda luzumsuz bir balta faulu , birine carpip giren top , yani ne oynadi bjk o macta , maglubiyete bile neyse diyeceklerdi beraberlik altindi adamlar icin

karabuk macindaki penalti , kayseri macini hakettik kaybetmeyi

iceride trabzon maci mesela , aciklayamiyorum o maglubiyeti

ts deplasmani , iki basaksehir , kayseri deplasmani , bjk deplasmani , bunlar normal ve hakedilmis kayiplardi ama tonla macta dunya yildizi diye gecinen podolskilerin daga tasa vurmasi , 4 milyon erenin umursamazligi ile gitti

kaybetmeyi haketmemistik demek zugurt tesellisidir ama hakkaten bazi maclar icin soylenecek kelime yok , ozellikle de icerideki 2 derbi icin

Ulan Sinan Bilgin sen git burda yazdıklarını birde kongrede dile getir yemiyor demi Dursun senin pilavını , sucugunu keser degil mi. Sizin gibiler yuzunden bu durumdayız yönetimi ibra ettiniz rahatladınız mı şimdi burada takım kurtaracakmıs gibi konusuyorsun. Hadi ordan.

Oslo'da tatil yapip yanina da yalandan Galatasaray formasi alip "yok Galatasarayi anlatiyorum, yok söyle yapiyorum yok böyle yapiyorum" demek de hangi kafanin ürünü, ne ictiysen bize de söyle biz de öyle bi kafa yasayalim.

Ulan siz kangren üyeler var ya, hepiniz cehennemliksiniz. Bu dursun denen orman cocuguna ses cikarmamakla günaha ortak oluyorsunuz, hesabini da öbür tarafda yanarak vereceksiniz.

ha, eger Galatasarayi anlatmak senin gibi kangren üyelerine düstüyse, sicayim öyle kulübe. sen anlatsan anlatsan ancak Galatasaray Pilavini ve bi koca cinarin icine el birligiyle nasil ediliri anlatirsin, onu da oslo da degil, ancak cemisgezek köyünde anlatirsin. Osloymus, edirneden disari cik da sonra osloyu konusalim...peh.

Isvecte cok begendigin bir rugby takimi formasini renklerinden dolayi neden almadigini oradakilere anlatirken o armayi gostermenin hazzini anlayamazsiniz

ama anlasaydiniz siddet dolu ifadelerle saga sola saldirmaktan daha fazla haz verdigini bilirdiniz

bu vesileyle , lehlerine cok isler yapilsa da onlarin da sevinmeye hakki var diyorum ve besiktasli kardeslerimizi de (asiriliklarla ugrasanlar haric) tebrik ediyorum , onlar da bu ulkenin vatandaslari

Ulan @Sinan Bilgin sen git burda yazdıklarını birde kongrede dile getir yemiyor demi Dursun senin pilavını , sucugunu keser degil mi. Sizin gibiler yuzunden bu durumdayız yönetimi ibra ettiniz rahatladınız mı şimdi burada takım kurtaracakmıs gibi konusuyorsun. Hadi ordan.

Bu soylediklerin benim gorevim ya da misyonum degil , elli kere soyledim cok umrumda da degil diye

Sezon bitt iste , seneye oluruz belki tepelerde , olamazsak da can sagligi ..

Bu soylediklerin benim gorevim ya da misyonum degil , elli kere soyledim cok umrumda da degil diye

Sezon bitt iste , seneye oluruz belki tepelerde , olamazsak da can sagligi ..

Baska takımlı oldugunu erkek gibi itiraf edeceksin burada kimsenin sinirini bozmaya hakkın yok pilavcı sinan , sucukcu sinan seni. Fikret amcan Sucuk dagıtmıyor mu sana.

Allah kimseyi karaktersiz iki yüzlü etmesin. Maskeni cıkar adamsan pilavcı. Senin misyonun Dursunun elinden sucuk yemek.

bu kisir tartismayi kendi adima sonlandiriyorum ve sehri gezmeye devam ediyorum

yarin da 17 sene sonra parken stadini ziyaret edecegim , tivoli meydanindaki muharebeyi flash back yapa yapa

siz de benim pilavimla (nereden ciktiysa sanki GS liseliyim) filan ugrasirsiniz o esnada

Üst Alt