16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:30 | Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe | MS | 7 Mayıs

Simdi özeti izledim de o nasil gol öyle ya hahahahahahaha
Daha öncede dedim, kalecinin her topa cikmasi faydali degil diye, olayin icinde defans oyuncusu varsa kaleci kalesinde kalmali.
Tabi bizde ki durum farkli, bizim defans oyunculari maca bilet alip giriyorlar herhalde, cünkü sadece seyrediyorlar.

İyi güldünüz eğlendiniz ama ben gülünecek birşey göremiyorum. Tehlikenin farkında mısınız bilmem ama bu bal golü sayesinde Fenerbahçe ligdeki 2.lik şansını diri tuttu. Başakşehir 2 maç kaybederse ki kaybedebilir, Fener'in Şampiyonlar Ligi ön elemesine gitmesi demek bu. Sakın gitse ne olacak elenirler filan demeyin. Bu defa ilk turda seribaşı olacakları kesin, 2.turda da seribaşı olabilirler. Şampiyonlar Ligi'ne katılırlarsa müthiş bir gelir elde etmiş olurlar. Böylece UEFA nezdinde bayağı rahatlayıp arayı açabilirler. O nedenle FB bu sene 2. olmamalı

İyi güldünüz eğlendiniz ama ben gülünecek birşey göremiyorum. Tehlikenin farkında mısınız bilmem ama bu bal golü sayesinde Fenerbahçe ligdeki 2.lik şansını diri tuttu. Başakşehir 2 maç kaybederse ki kaybedebilir, Fener'in Şampiyonlar Ligi ön elemesine gitmesi demek bu. Sakın gitse ne olacak elenirler filan demeyin. Bu defa ilk turda seribaşı olacakları kesin, 2.turda da seribaşı olabilirler. Şampiyonlar Ligi'ne katılırlarsa müthiş bir gelir elde etmiş olurlar. Böylece UEFA nezdinde bayağı rahatlayıp arayı açabilirler. O nedenle FB bu sene 2. olmamalı

Fener 2. falan olamaz relax.Başak 2 maç kaybetse bunlar 4/4 yapamaz.

hakkaten ha neye sevindiniz bu kadar

ilk gayemiz gsmiz
ikincisi de ifbnin mumkun oldugunca rezil olmasi serefsiz herifler

Üst Alt