16/17 H:19 | Beşiktaş 5-1 Konyaspor | MS | 30 Ocak - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:19 | Beşiktaş 5-1 Konyaspor | MS | 30 Ocak

Beşiktaş artık takımda sırıtan,tribünlere oynadığı için haddinden fazla değer gören olcay şahan'ı yolladı yerine daha hızlı,daha kaliteli babel'i monte etti.Olcay şahan bizde olsa bırak göndermeyi takımdan bile kesemezdik.Burada emekli olurdu.Ama beşiktaş yönetimi olcay'ı sürekli öven fener medyasının gazına gelmeyip adamı direk yolladı ve yerine monte ettiği oyuncuyla takım kalitesini yükseltti.

Sezon başı itibariyle en büyük eksikleri kaleci tolga zengin'in yetersiz olmasıydı.Malum rakiplerdeki yetersiz yerlileri öven fener medyası tolga'yı durmadan övüyordu.Beşiktaş yönetimi ve teknik ekibi yine yemedi yerine sağlam bir kaleci aldılar.Tolga bizde 1.kaleci olsa büyük ihtimalle kesilmez kesilse bile yine buradan emekli olmayı garantilerdi.

Şu iki hamle bile sadece ligde en az 10 puana artı yazar beşiktaşa...

Bizim en büyük sorunumuz,medyada güçlü olan yerli oyuncularla ilgili yapılan algı yönetimlerine çabuk kanmak.Takımda o kadar yetersiz yerli var ki bunları takımdan kesmeden,bunların yerine bir adam bulmadan hakikaten şampiyon olmamız mucize.

Bir mucize olsa şampiyon olsak herkes biliyor ki seneye sağ bekte yine sabri olacak,orta sahada yine selçuk olacak,savunma yine yerlilerden oluşacak.Yani şampiyon olmamız demek yeni bir şampiyonlar ligi rezilliği bizi bekliyor demek aslında.

Futbol dehalari burada Senol Gunes'e Hamzo muamelesi yaparken keske Senol'u biz alsaydik diye az soylemedim.

Teknik Direktor boyle birsey iste. Adamlar belli bir oyun disiplinine uymak zorundalar yoksa Senol sicar agizlarina. Bizim topcularda bir mac oynar 6 mac yatar neden cunku basimizda ne baskan nede td var. Tamamen futbolcuya dayali duzen olmus koca Galatasaray.

Futbol proflarida burada Ft , Senol gibi adamlara koylu muhabbeti yapsin. Turk insani futboldan falan anlamiyor arkadas

Sent from my iPhone using Tapatalk

FT konusunda katılmamakla birlikte, Senol'un karakterini zerre sevmem. Ağlak oğlu ağlak. Fakat Türk futboluna çok fazla oyuncu kazandırmıştır ve futbolculardan max verimi alıyor. Bknz:Burak, Selçuk, Şener, Enes, Fernandao, Ozan... Bence hala TR'nin açık ara en iyi hocasıdır. Ben de sezon öncesinde istemiştim...

normalde kargaların şu kadrosu max 3.olur ama teknik direktör farkı cidden önemli cenk tosun gibi ptt ligi seviyesi adamdan bile golcü yaratıyor adam

bu taniscamı ne boktur bunu neden millet bukadar şişiriyor ? abartanlardan biri yazsada anlasak

10 numara degil 8 desen o da degil iyi topçu olacak gibi ileride ama bukadar şişirilme nedeni nedir

Cenk toplam 14 gol atti 6 tanesi penalti

Penaltilari cikar Yasin bile Cenk'i geciyor

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orası öyle zaten şu anda fiko dahil bütün kargaların en korktugu şey şenol hocanın milli takıma filan gitmesi çünkü giderlerse tek kelimeyle sıcacaklar

terim bize gelirse tayyip ne yapar eder şenol hocayı alır milli takıma

şenol hoca oyuncudan en kazmasından bile performans almayı bilen en iyi yerli hoca bence fenerdeki abazayı bile o parlattı hatırlayın

hakan baltaya ayni pozisyonda nekadar rahat verdiniz penaltiyi demi.
orda tosic resmen el ile kesiyor. ilk yari 2 1 bitecek mac daha farkli olur.
ama bunlar ancak bizim alehimize penalti calarlar hemde olmayani.
sonra besikta ouvvvvvvvvv.

FT konusunda katılmamakla birlikte, Senol'un karakterini zerre sevmem. Ağlak oğlu ağlak. Fakat Türk futboluna çok fazla oyuncu kazandırmıştır ve futbolculardan max verimi alıyor. Bknz:Burak, Selçuk, Şener, Enes, Fernandao, Ozan... Bence hala TR'nin açık ara en iyi hocasıdır. Ben de sezon öncesinde istemiştim...

Senin katilip katilman tarihi degistirmiyor

FT yapmis yapacagini. Turk futbol tarihinin en buyuk basarisini elde etmis. 4 sene ust uste sampiyon olmus ve ezeli rakibinin evinde kupa kaldirmis. Katilmayabilirsin ama bunlari goz arda edemezsin

Dersin ki FT'i sevmiyorum sonuna kadar saygi duyarim ama kimse basarilarina laf edemez

Senin katilip katilman tarihi degistirmiyor

FT yapmis yapacagini. Turk futbol tarihinin en buyuk basarisini elde etmis. 4 sene ust uste sampiyon olmus ve ezeli rakibinin evinde kupa kaldirmis. Katilmayabilirsin ama bunlari goz arda edemezsin

Dersin ki FT'i sevmiyorum sonuna kadar saygi duyarim ama kimse basarilarina laf edemez

Kazandırdığı oyunculardan bahsediyor bazıları, Fatih hocanın kazandırdıklarıni yazsak sayfa yetmez. Volkan Şen kim cenk kim Ozan kim!!! kazandirsa ne olur kazandirmasa ne olur.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdi özete baktım da 2.golleri öncesi %100 foul var ama hakem vermemiş ve gol olmuş

Her hafta muhakkak 8taş lehine hata yapılıyor, hakemlerde itiyor bunları bu bir gerçek

Üst Alt